Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mi ragad meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi ragad meg egy lányban, -pl. a mellét leszámítva- amitől kapcsolatot szeretnétek lészesíteni vele? Azaz, mi a BARÁTNŐ-idálotok?

Figyelt kérdés

Azért emeltem ki, hogy barátnő, mert nem arra lennék kíváncsi, h h néz ki az a csaj, akit egy estére elvinnétek :)


Egyébként külső, belső tulajdonságokra egyaránt gondolok..

Kort, nemet írjatok :D


2012. júl. 14. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, létesíteni* :DD
2012. júl. 14. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem hallottál még a SZERELEMRÕL.
2012. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudod ezt azért nehéz leírni, mert az ember nem x számú tulajdonságból áll, illetve adott tulajdonságokat sem lehet hajszálpontosan leírni. Előny, ha jóindulatú, tájékozott, kedves, ki tudja fejteni a véleményét, egyenes, érett, és nem jár diszkóba.


21/F

2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem hiszek a szerelemben már...

és észrevettem h egyfajta "tipusnak" mindig van barátja pl...



a második válaszolónak köszönöm :D

2012. júl. 14. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ,hogy ő legyen a legszebb,mert nem a szépsége miatt fogok vele járni.Főleg a szemében legyen az ,hogy szeret,én kellek neki ...
2012. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves,aranyos és az előttem szólóval értek egyet ha minden hétvégén discoba jár az kimondottan taszít

nem kell valami álomszépnek lennie de legyen kisugárzása és ha reggel felébredek mellette ne fakadjak sírva mert lejött a 10 kiló smink

legyen természetes


felém sajnos ritkaság az ilyen de plázapic-sa van dögivel :(

23/f

2012. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, miért nem hiszel a szerelemben?

Amúgy olyan nagy ideálom nincs, "elvárás" kb. annyi, hogy legyen normális, adjon magára, legyen humorérzéke, és beszélgetni is lehessen vele, ne a bulizás legyen az életcélja. Külsőleg meg nem jönnek be a plázacicák, "átlagos" lányok közül viszont láttam már gyönyörűnek egyet-kettőt. Mondjuk inkább úgy vagyok a dologgal, hogy az egyes lányokról mondom meg, hogy szeretnék-e közelebbi ismeretséget vele, nem ideálok után futkosok.


28/F

2012. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a plázacicás dolog, észrevettem, hogy az adonisz fiúkat is csak nézni jó, és az ilyenben meg csak csalódni lehet, mert mindig találnak jobbat.


Azért nem hiszek a szerelemben, mert voltak már próbálkozásaim, de valahogy sohasem fogtam ki normálisokat,meg velem mindig csak olyanok kezdenek ki, akiknek az IQ szintje 100alatt van, vagy akik foglaltak, ( egyiknek se adok semmi jelet.. ) nekem ne mondja senki, h azok szerelmesek..

2012. júl. 14. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Hmmm... És akkor most emiatt le is akarsz mondani a szerelemről? Próbálkoztak a delikvensek, na Istenem, van ilyen. De ettől még nem kell csalódnod a szerelemben. Tény, hogy valóban nagyon nehéz normális embert találni a mai világban, de azért még ne add fel a reményt.

A plázacicákkal az a helyzet, hogy azért közöttük is akad egy-két értelmes ember, de nekem inkább amiatt nem jönnek be, hogy a többségük agyonszolizott, kikent-kifent műnő, aki játssza az elkényeztetettet, és nyafka módon viselkedik. Viszont meglepő, hogy van, aki első pillantásra plázacicának tűnik, mégis értelmesen tud viselkedni, el lehet vele beszélgetni, de ez a ritkább.

2012. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem csak ezek miatt.. volt olyan, akitől akartam volna, és már én éreztem volna komolyabbat is, de még időben észrevettem h ő csak azt akarná..:\ volt még egy másik illető, akivel még csak nem is lett tisztázva a helyzet.. ennyi, eddig 2 fiú volt, akit közelebb engedtem volna magamhoz, de egyik se akart volna semmit igazából szerintem... így inkább csak építem tovább a falat magam körül...
2012. júl. 14. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!