Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyöngy80 kérdése:

Hogyan tudnék kapcsolatot létesíteni bi lányokkal? 30-as csinos biszex nő vagyok Békés megyéből. A társkeresőkkel semmire sem megyek.

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utcán egyetlen biszex nő sem úgy mászkál, hogy táblával a nyakában tudatja magáról: biszex vagyok.

Ha komolyan gondolod, meg kell próbálni egy ilyen közegbe, társaságba bejutni. Társkereső oldalakon találsz ilyet, ha mást nem, legalább lehetőséget, vagy tippet kérsz egy hasonló nőtől.

2012. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze! Szívesen bekerülnék egy ilyen társaságba, ha tudnám hol van. A társkereső oldalakon hirdető bi lányok meg szinte kivétel nélkül pasik.
2012. jún. 30. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

19 vagyok, biszex csongrád megyéből

ha gondolod írj

2012. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!