Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beliczai Balázs milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beliczai Balázs milyen pasi (Showder Klub)? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. júl. 14. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ronda 16/L
2012. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,egyáltalán nem jóképű.Az tetszik,hogy nem kövér,de nekem amúgy nem jön be.
2012. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem bírom a humorát, a képeken meg olyan pedofil arca van...

Persze a fellépésein nem tűnik annak, de bennem sosem keltett jó benyomást.

21/L

2012. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
ő a példa arra, hogy ne ontsák az elkeseredett, béna pasik a "persze a csajok csak a külsőre mennek" kifogást, mert ha van humorod, stílusod, esetleg még művelt is vagy stb, akkor bejöhetsz nekik.... cöhh
2012. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki.
2012. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ő a legjobbfej szerintem a showderklubosok közül, nagyon szeretem! :) számomra az egyik legfontosabb dolog, hogy humorérzéke legyen egy srácnak, szóval annak ellenére, hogy nem tartom helyesnek könnyen le tudna venni a lábamról :P 24/L
2012. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jön be..

De ha már Balázs és showderclub, inkább Hajdú.

:D

2012. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es. Én a humorát sem szeretem. A neten szoktam nézni a showder klubot, tőle, meg Trabarnától kiráz a hideg, nem értem mit keresenek a showbizniszben, amit ő csinál egy vidéki kocsmában még elmegy...

Kőhalmit imádom, ő bármikor jöhet.

2012. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
8-as: sokaknak meg tetszik a humora. az egy dolog, hogy neked épp nem.... szerintem meg pont az erősebb humoristák kategóriájába tartozik, de ezen nem akarok "vitázni", mindenki azt szeret, amit akar. de attól még valakinek bejön..
2012. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazat adok a 8-asnak. Ha Showder Klub-ot nézek, és ő van, addig kimegyek a konyhába, csinálok kaját, berakom a mosógépbe a szennyest, vagy bármi mást, csak ne lássam, halljam.
2012. júl. 15. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!