Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek milyen csaj a zsáneretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen nő/lány jön be, mi az, ami általában tetszik egy csajban és mi az, ami nem. Hogy nézzen ki, milyen legyen a stílusa,mi fog meg Titeket először egy lányban, stb.....?

Tudom, hogy ízlések és pofonok, csak kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen típus jön be. És kort is írjatok, légyszi!:) Köszönöm a válaszokat!:)

16/L



2012. júl. 14. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy picivel legyen nálam alacsonyabb (kb. 178 cm vagyok), legyen vékony, haja álljon jól, legyen valami egzotikus (egy kis raszta, melír, de ne kirívó). Ne legyen divatbitch, érezze magát jól, abban amiben van. Legyen szabadelméju. Vidám, sokat mosolyogjon. Szép fehér fogak. Kozepes mellek, amin van fogás, de nem folynak szét. Ne flortolgessen ossze-vissza, legyen huséges hozzám. Legyen bújós. Sportoljon valamit. Szeresse a Karib-tenger Kalózait. De az abszolút legfontosabb: legyen szép arca és gyonyoru szemei.
2012. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2/2 a Karib tenger Kalózzal teljesen egyetértek!:DD.amúgy nekem az alacsonyabb , barna hajú, kék szemű , aranyos lányok jönnek be akiknek szép a mosolyuk:).vagyis az a lány, mert pont ilyen barátnőm van:D
2012. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kimondottan a duci lányok tetszenek. Persze legyen aranyos és ápolt, izlés.. hát, inkább maradjunk annyiban hogy az alakjának megfelelően öltözködjön. Annyira ne legyen magas mondjuk 160-165, ha már lehetek válogatós, hoz itt az "ideálomra vagy kíváncsi". Legyen kedves, jókedélyű. A humor is csak jó pont lehet. Ne "ribancoskodjon", és legyen ott a feje olyan helyzetekben, ahol és amikor kell. (itt nem a perverz gondolatoknak engedek szárnyakat, mint az páran gondolnák..)

Egyszóval legyen alacsonyabb, duci, kedves, jókedvű, picit talán kislányos, és ne legyen "divatpi**a"

:)

2012. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

A legfontosabbat kihagytam! :D Legyen jó étvágya! Utálom az ilyen "Jajj vigyázok az alakomra" csajszikat! Ha egyszer már elviszem étterembe, akkor nekem ne salátát rendeljen mentes vízzel! :P

Na további szép estét.. :)

2012. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!! :-) Azért kíváncsi vagyok még véleményekre!


Utolsó,köszi, Neked is további szép estét! :-)

2012. júl. 15. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát Nekem külsőre az álomkategória, a vékony, karcsú, formás fenekű nagy mellű csajok:D


Belsőre: metálos, aranyos, kedves, bújós típus:$


(hát ilyet se valószínű, hogy találokXD)

22F

2012. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!