Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent az ha egy csaj azt...

Mit jelent az ha egy csaj azt mondja, ha így folytatod nem is fogsz megimerni?

Figyelt kérdés
Interneten dumálgattam egy csajjal,és egyszercsak a fenteiket írta,hogy nem fogom megismerni na és mosolygós jel a végén.Az is lehet,hogy azt jelenti,hogy szimpatikus vagyok neki és megismerne,mert a csajok sokszor az ellenkezőjét mondják amit gondolnak.

2012. júl. 14. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Geri mondtam már hogy ne csináld :/

A viccet félretéve én is lány vagyok és nem mondjuk mindennek az ellenkezőjét, valamit benéztél.. hány évesek vagytok?

2012. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet azért írta mert szimpi vagy neki, régóta beszélgettek de még mindig nem hívtad el sehova és már várja. Vaaaagy olyanokat írsz neki ami nem jön be neki. Ha ráírsz és normálisan visszaír és nem csak neked kell unszolni, hogy haladjona beszélgetés akkor biztos szimpatikus vagy neki.
2012. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak túlságosan nyomulsz :D

Olynaokat kérdezel pl hogy: Hiányoztam? Ugye tőlem van jobb kedved? ezek ki tudják készíteni a lányokat

2012. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ki mondta a pasiknak, hogy a nők az ellenkezőjét mondják annak, amit akarnak??????


Azt jelenti, hogy baromságokat beszélsz, és le fog pattintani.

2012. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked:

"Ha továbbra is ilyen idegesítő barom leszel, nem beszélünk többet."

Csak próbálta kicsit finomabban megfogalmazni.

2012. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és ha minden második betűt visszafejted számokká és átkonvertálod bináris számrendszerbe majd összegzed akkor kijön az is hogy hány gyereket akar tőled, mikor és milyen módon!!!


Amúgy szövegkörnyezet nélkül mit vársz, mit értsünk ebből a helyesírásilag sem kifogástalan mondatból???


29F

2012. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!