Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ondótól begyulladhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ondótól begyulladhatott a szemem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 03:13
 1/3 anonim ***** válasza:
be
2012. júl. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Be bizony. Itt a minap volt egy fiú kérdése, ő a squirtre kérdezett rá. Neki nem égett a szeme, amikor a bnője belespriccelt, de az ondó más összetételű!


Orrba-szembe ne kerüljön!

Úgy tudom, lúgos kémhatású. Néha a szájat is kikezdheti, és a gyomor is éghet tőle (egyeseknél).

2012. júl. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, nekem is sajnos gyulladt már be tőle, azóta nagyon figylek, mondjuk nekem csak kevés ment bele és jól kimostam, szemcsepp stb és pár óra alatt elmúlt, de nagyon égett vörös volt, vigyázzatok, kerüljétek az arcra élvezést vagy minig csukd be szorosan a szemed, utűána ha mégis ment bele bő vízzel mosd ki, ez nem játék
2012. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!