Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az elovaladektol ugyanugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elovaladektol ugyanugy teherbe lehet esni mint egy adag ondotol akkor emberek millioinal miert valik be ez a vedekezesi modszer?

Figyelt kérdés
mar en is kiprobaltam a baratommal,eddig nemvolt semmi baj,de mi valahogy megis aggodunk.utaljara peldaul mar 72 oras tablettat is vettem be hogy minden biztos legyen.en egyenlore biztos nemfogok igy vedekezni.
2008. márc. 6. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz ilyen kérdést feltenni? Mondjuk, nem mindenki esik könnyen teherbe, nem minden férfinak uolyan az o....ója stb stb. Sokaknak beválik, mert lehet, hogy egyébként sem eshetnek könnyen teherbe, de hallottam én sok olyan emberről, aki egy idő mulva terhes lett. Szerinted a 72 órás tabletta olyan jó, kb egy hónapig jól összezavarja a hormonjaidat és várhatod, hogy mikor jön meg. Szóval te csak védekezz normálisan.
2008. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol a megszakításos módszerben, akkor miért vettél be a múltkor egy 72 órás tablettát? Az a baj, hogy legtöbben azt hiszik, hogy a 72 órás tabletta a megelőzésre van! Pedig nem! A legtöbben mégis úgy kapkodják be, mint a tic-tac-ot! Ahelyett, hogy szednének rendes fogamzásgátlót!
2008. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mert nem válik be.

Egy fogamzásgátló módszer eredményessége nem azon múlik, hogy hányan nem esnek teherbe, hanem azon, hogy hányan igen. A két dolog koránt sem ugyanaz.

Ha mondjuk a semmielyen módon nem védekezők esetén 1000 párból mondjuk 250 esik teherbe, akkor egy fogamzásgátló módszer aminél ez a szám 150 koránt sem tekinthető jónak, főleg nem egy olyannal szemben, aminél a teherbe esők száma teszem azt 3.

2008. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(őő a 72órásnak nem az a lényege, hogy egyből megjöjjön? egyszer szükségem volt rá, és rögtön másnap megjött, iszonyú görcsök közepette. bár az igaz, hogy fölborít mindent úgy hirtelen.)
2008. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem "ugyanúgy".

Sokkal kisebb az esélye.

Csak te előre nem tudhatod, hogy melyik típushoz tartoztok. Van olyan nő, aki már akkor gömbölyödik, ha ránéz egy fiúra. Mást meg gyömöszölhetnek reggeltől estig, elöről és hátulról... a fiúnál ugyanez, fordítva.

Még sok mástól is függ.

2008. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!