Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszitek azt, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt, hogy aki kívül szép, az belül értéktelen?

Figyelt kérdés

Valamelyik kérdés kapcsán olvastam egy olyan választ,hogy az olyan nő,aki szép és okos is,ritkább,mint a fehér holló.


Ezzel én nem értek egyet,mert egy csomó ilyet ismerek.Gimiben rengeteg lány osztálytársam,évfolyamtársam volt,akik valóban gyönyörűek voltak,emellett jól is tanultak,egyesek zenéltek is,mások írtak vagy rajzoltak stb...Szóval nem voltak buta,felszínes emberek.


És most jön a lényeg:

Szerintem nem is lehet szép az,akinek belül nincs minden rendben,mert a butaság kiül az arcra és elrontja az összképet.

A külső és a belső lehet egyensúlyban,és aki foglalkozik a belsővel,az általában a külsőt sem hanyagolja el.

Magamat is egy ilyen nőnek tartom.A külsőmmel és a belsőmmel is sokat foglalkozok.Rengeteg dolog érdekel,sokat olvasok és szerintem nem vagyok egy elviselhetetlen ember.Emellett imádom a szép ruhákat,kiegészítőket,sminkelek és jó alakom van.



2012. júl. 15. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem se lehet szép egy olyan nő, akinek kifejezéstelen "üvegszeme" van és sugárzik belőle az egykedvűség.


Nem igaz egyébként, hogy ezt hisszük, sőt, az igazán szép arcokhoz hajlamosak vagyunk automatikusan pozitív tulajdonságokat társítani :)


Inkább a hidrogénezett fejű, szolis, műkörmös, agyonsminkelt macákat skatulyázzuk be gyopárnak :D

2012. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azok mióta szépek?
2012. júl. 15. 17:04
 3/5 AvernusTriad ***** válasza:

Én nem szeretek beskatulyázni, nem is szoktam.

Mikor szembe jön az utcán egy lány/nő, és a szemébe nézve mérhetetlen ostobaságot látok, de tudom, hogy ezt a típust szokták "jó csajként" emlegetni, akkor kénytelen vagyok bólogatni, ha a szép csajokat belül üresnek nevezik.


Ezzel együtt nem fogom mindig kifejteni a teljes véleményem, mert elkopnának az ujjaim.

2012. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Bármennyire is undorodok a kényes műkörmös pitsáktól be kell látni hogy legtöbbször a szép nőknek megy az agyukra a szépség és ők kezdenek túlzott ,groteszk "szépségápolásba".

Azért nem gondolod a plázacicákat szépnek mert nem férfiszemmel nézed, talán még a "szép" szót sem ugyanúgy érted. Egy férfi csak simán annyit ért alatta ilyenkor hogy szexi. Szerintem én empatikus és komoly vagyok, és nem kéne egy olyan ribi, de ha meglátok egy szép női lábat és popót cicanadrágban, a tulajdonosa értékrendjétől és stílusától függetlenül elkezdek sátrazni,mint bármelyik másik férfi.


De igazából a legtöbb ember nem sorolható élesen kategóriákba és nem lehet a külseje alapján egyértelműen leírni a személyiségét, hiába van összefüggés.

2012. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem is lehet szép az,akinek belül nincs minden rendben,mert a butaság kiül az arcra és elrontja az összképet."

Pontosan ez az! Akire ma azt mondják, hogy jól néz ki, "jó csaj", azok között hemzsegnek az ilyenek.


De ez bonyolult probléma, tehát a megalapozottsága ellenére sem lehet mindenkire ráhúzni.

2012. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!