Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem mondani ilyen ecchi animét?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ahol a történet lényege hogy egy adott karakter nemet változtat (fiúból lány lesz vagy fordítva). Már találtam ilyet, de az Hentai volt, abban meg csak szexeltek. Csak én nem csak erre vagyok kíváncsi, hanem hogy hogy folytatja az életét, sikerül-e beilleszkedni satöbbi.

2012. júl. 15. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"abban meg csak szexeltek"


kell ennél több? (nagyon beteg lehetsz ha ilyen nemváltásra izgulsz)

2012. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az AA-n tennéd fel a kérdést, akkor választ is kapnál.


Hirtelen nekem csak a Ranma 1/2 ugrik be, de az nem ecchi, hanem szimplán vígjáték és shounen, a főszereplő pedig hol fiú, hol lány, azaz folyton változik a neme.


Komoly animék közül pedig ott a Hourou Musoko, ahol az egyik szereplő nem biztos a nemi identitásában. Fiúnak született, de lánynak érzi magát.


Viszont ez aztán közelében sincs az ecchi-nek. Egyáltalán nem a perverz oldaláról közelíti meg a történetet.

Olyat nem tudok neked ajánlani.

[link]

2012. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a Kampfer az ilyen hogy néha átváltozik a srác csajjá ha harc van xD

De nem láttam a Kampfert és sztem nem is fogom egy ideig, van jobb is még annál

f18

2012. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a kampfer-t ajánlom :D
2012. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kampfer pont ilyen :D

Amugy ecchiből legjobban a High School DxD-t ajánlanám.

2012. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nemváltásról tudtommal csak a Ranma1/2 szól, ecchiket meg kereshet animeaddictson is :)
2012. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
07-16 08:53 nem csak az ecchi volt jó :DDDD az akció is de amúgy tényleg szerintem a legdurvább ecchik abba vannak
2012. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
te mit néztél?
2013. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!