Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a fehér bőr jön be? Vagy mindenki a barnát szereti?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akár napbarnítitt,akár szolibarnára. Én olyan fehér vagyok mint a fal,és régebben nagyon zavart,eljártam szoliba,és 4 perctől leégtem,így abbahagytam. A nap egyáltalán nem fog meg,le se égek,nem is barnulok,semmi. Olyan vagyok,mint aki még sose látott napot. Kb mint egy vámpír XD Nagy neheze beletörődtem, azthiszem kezdem is megszeretni a fehér bőrömet. Hozzá hosszú,barna hajam van,és zöld szemem. Sokak szerint szép vagyok,de ugyanennyien mondják,hogy : "Jajj de sápadt vagy"... Voltam már vérvételen,semmi bajom nincs. Van akinek ez jön be? :s
2012. júl. 15. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vanvan
2012. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Külön nem jön be, de nincs kifogásom ellene. A hölgyeményen múlik, hogy mennyire vonz, nem a bőre színén. ;)
2012. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
87%
Régebben szinte csak a nemeseknek volt fehér bőrük, és a parasztoknak barna:P Sok esetben ma is így van:D
2012. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez jó. :D
2012. júl. 15. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a fehér bőrt szeretem! Nekem is fehér van, és azon is igyekszem, hogy minnél fehérebb maradjon! A fiúkon is a fehér bőr tetszik. Rám is mondták, hogy fehér vagyok, de senki nem volt akinek emiatt "párkapcsolatilag" gondja lett volna velem. Normális embernek nem ez a legfontosabb.
2012. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a fehér bőrű lányokat, ha emellett szép tiszta az arcbőre. Ha meg fekete haja van ráadásba akkor meg pláne! Igaz metálos srác vagyok, de nem vagyok vámpír mániás meg ilyenek :D 22F


Ja és egyébként meg szerintem az ember színe fehér...

2012. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, sajnos vagy nem sajnos nekem is hófehér a bőröm, csak nekem vörös haj társul hozzá. Igazából kapok rá megjegyzéseket, zavar is kicsit de nemigazán tudok ellene mit tenni :) Ilyennek születtem és kész. Viszont a pasik terén egyáltalán nem vettem észre hogy hátrányt jelentene :)
2012. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha egy lány bőre világos. ha sötét az nem jön be, de sok más dolog is befojásolja hogy ki jön be és ki nem. pl az arc és a szem meg az alakja is.
2012. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a fehér bőr az ideálom, de ettől függetlenül még tetszik :)
2012. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szolisok azzal a borzasztó narancs színnel nevetségesek XD Még a barna sem az igazi, ha szolitól van. Olyan mű.


Szerintem szép a fehér bőr.

2012. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!