Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit éreztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, amikor egy kék szemű srác szemébe néztek?

Figyelt kérdés

Arra az igazán kék szemre gondolok, ami tisztán kék, nem csak valamilyen zöldes árnyalat.

Tudom ez így elég hülye kérdés, de engem például mindig rabul ejt! Ettől persze még semmit nem akarok az illetőtől, de egyszerűen muszáj néznem a szemét!

Ezzel más is van így? :D


2012. júl. 15. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a barna szemû pasikkal vagyok így.Kábulat annyira igézõek tudnak lenni....
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze ez normális :D de ha csúnya és kék szeme van akkor nem bámulom :D
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is elájulok az ilyen kék szemű fiúktól.
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom én megrémülök a tiszta kék szemektől. Nekem olyan hideg, rideg benyomást kelt, az ilyen kék szemű férfiaktól tartok is. Szóval engem nem rabul ejt, inkább megijeszt.
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még akkor is ha drogos kék szeme van osztársamnak olyan.. és kezd olyan hulla színű szeme lenni
2012. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kék szem:hova nézzek,hogy ne bele?

Barna szem:te édes,szeretnivaló!

2012. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, nekem eléggé kék szemem, szinte fura. :D

De pont, hogy nem szeretem. De ha egy fiúnak van rabul ejtő kék szeme, akkor nem tudom levenni a tekintetem róla. :D

2012. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a szem a lélek tükre. Ha nem jó ember, akkor (is) mindegy, milyen színű a szeme.
2012. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!