Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit éreztek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit éreztek akkor, ha egy srác egyszerűen nem bírja levenni rólad a szemét?

Figyelt kérdés

szóval van egy csaj, én meg fiú vagyok, és egyszerűen vonza a tekintetet és legszívesebben egész nap rá néznék, (na persze nem csak nézném), de nem merek, mert attol félek, hogy esetleg megsérteném vele, vagy valami ilyesmi

21/f


2009. okt. 23. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Fogd szerintem kicsit vissza magad. Ha neki is bejön ez a viselkedés, vagy te bejössz neki akkor kezdj vele beszélgetni és mikor már jobban megismertétek egym,ást mond el neki, hogy nem bírod levenni róla a szemed, és szeretnéd ha több lenne köztetek. De persze ezt ne így mind egyszerre zúdítsd rá, mert att fogja hinni, hogy nyomulsz. Főleg akkor ne dumálj neki ilyeneket, ha ő nem néz, vagy nem érzed azt a zavarban lévő viselkedést, amikor ránézel. Szal valagogy derítsd ki, hogy van e barátja stb. Erre jó az msn:)
2009. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
ha tetszik akkor nagyon jó érzés, teljesen felpörget, viszont ha nem akkor nagyon irritáló és idegesítő számomra.
2009. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szesze ***** válasza:
70%
szerinte, figyeld meg h a lany teged neze ha igen akkor lepjel mert akkor valoszinuleg azt varja....ha meg o nem nezz, meg nem erzed h tetszel neki akkor hagyad mert akkor borzaszto egy lanynak ha folyamatosan egy olyan fiu nezi aki neki nem teszik....18L
2009. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

mit szólnék? Oo

hát eleinte csak magamban felmerülne párkérdés hogy "miaf*szt néz ez?!".

Ha már megelégeltem akkor megis kérdezném tőle -.-"

Utálom. -.-"

16/L

2009. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig elmosolyodom és nézem tovább, persze csak ha ő az aki tetszik, is felteszem magamba a kérdést h most azért néz mert tetszem neki vagy csak mert hülyén nézek ki.:)

16L

2009. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ:

- Ha tetszik a pasi, akkor örülök és dob az önbizalmamon. Esteleg rá-rá pillantok. :) De zavarba jövök. :$

- Ha nem tetszik a pasi, akkor idegesít, (és ez az én hülyeségem) de cikinek érzem...


Amúgy sztem ne bámuld.

2009. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha bejön a srác,akkor örülnék neki(egyébként nekem is szoktak lenni ilyen lányok, akik tök szépek, pasik ritkábban, de nem vagyok bi.)viszont ha nem akkor zavaró lenne
2009. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha bejön akkor zavarba jövök, mosolygok.

ha viszont nem akkor idegesítő a számomra.

2009. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem nagyon jó érzés tölt el,ha egy pasi úgy néz,ahogy leírtad! Néha bizsergető igzalmat is ,érzek,ha nekem is bejön a pasi!

2009. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, úgy érzem nagyon sokat tanultam belőle
2009. okt. 24. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!