Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők hazudnak?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy ha igérnek valamit akkor 90%-ban teljesül és miért van az , hogy mondanak vagy igérnek valamit és az ellenkezőjét csinálják?
2009. júl. 13. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád még egyszer a magyarázatot érthetően? :-) Köszi
2009. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

ismerős :)

miért? minden nő ilyen

valőszinűleg, sőt kezdek arra rájönni h biztosan, ők sem tudják mit akarnak! de h mentsék magukat mindig van kifogás :)

igéretre annyi sztem, h probálnak mindenki kedvébe járni azzal h megigérik, de aztán meg mikor odakerülnek hát kiderül h ők nem is ugy gondolták, csak jól esett mondani

a nők hibája is h "nem gondolkodnak" előre, csak az adott pillanatra koncentrálnak következmények nélkül

de ne aggódj, te nem tehetsz ez ellen semmit, évezredek óta ilyenek a nők, nem fognak megváltozni :D tehát el kell fogadni őket, mert hát szeretjük őket :)

2009. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És a férfiak miért hazudnak??
2009. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincs mit magyarázni.


Egy hazugság vagy egy nem beváltott igéret sokkal jobban fáj mint egy elutasítás.


Férfiak is hazudnak persz van kivétel:ÉN:P

2009. júl. 13. 13:27
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Már megint egy kérdés ahol általánosítás van. Nem hazudik minden nő. Amúgy csak annak hazudnak aki MEGÉRDEMLI...

Meg vannak a kegyes hazugságok...

2009. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

miért léteznek még ilyen k.öcsög szexisták a XXI. században is?

=)

2009. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon értelmes volt.Biztos valami emancipunci vagy .
2009. júl. 13. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Én sosem hazudtam még pasinak. Ha bajom volt, kipakoltam neki, nem kerteltem. Ha 2 hét után, ha 2 hónap után. Engem viszont már vertek át fiúk. :) Ennyit erről.
2009. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nők hazudnak, hanem az emberek úgy általában. És nem mind, csak egy részük.
2009. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég ostoba kérdés...te hány csajt ismertél eddig? 2? aki pont olyan volt aki hazudott?....hát keress olyat aki nem hazudik...már ha egyáltalán megérdemled.....-_-

Egyébként meg még én se hazudtam a barátomnak pedig már 2 éve együtt vagyunk

2009. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!