Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért hazudnak még ezen a...

Mért hazudnak még ezen a névtelen oldalon is? Mért nem lehet felvállalni, hogy igen, én ítam ki azokat a kérdéseket is?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába tettem, mert ide tartoziknak azok a kérdések is, amikre gondolok.

Egyébként engem nem érdekel, hogy ki hányszor kérdezi meg ugyanazt, az az ő baja, hogy nem ismeri a kiemelés funkciót, vagy mert értethetlen, vagy be van sózva. De ha már rákérdeznek, akkor ne az legyen a hülye meg a szemét, mikor teljesen egyértelmű, hogy tőle származik. Én utálom, ha teljesen hülyének akarnak nézni, és szerintem sokan így vannak vele, na meg az is sokat elárul egy ember jelleméről, ha még egy ilyen teljesen névtelen oldalon is átvágja azokat, akik válaszolnak neki, és "jótanáccsal" látják el.


2010. aug. 16. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Mindent csak egyszer kérdezek. Volt olyan válasz, amire azt hittem én írtam, annyira azonos volt a gondolatmenetünk! Nem biztos, hogy átvertek téged!!! Előfordulhat olyan véletlen, hogy hasonló problémával jönnek emberek erre a fórumra, sokan regisztrálták magukat.

Ugyanazt család témában megkérdezte valaki, mint én, és nem én voltam kétszer! (a férjem a számítógéppel játszik szabadidejében volt a téma)

Ha elolvastad volna a kérdést, azt hihetted volna, hogy én voltam kétszer a kiírója.

2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, ez igaz, sokaknak ugyanaz a problámájuk, lehetnek egybeesések, de nem ennyi! Mert amiről én beszélek, ott tuti biztos hogy egyezik a kérdező. Már korábban is volt ilyen, ott is biztos volt, nemcsak a téma volt ugyanaz, hanem a szóhasználat, a rlszletek. A mostani, amin úgymond kiakadtam, ott először nem is volt szembetűtűnő, de aztán kommentezett, és teljesen egyértelmű lett.
2010. aug. 16. 17:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is azt a választ kaptam, hogy minek kérdezem meg még egyszer ugyanazt, pedig még csak nem is olvastam az engem megelőző kérdést. Visszakerestem, tényleg hasonló volt, de egyértelműen más írta ki - ez a kérdés alatti magyarázatból rögtön kiderült. Mégis nekem estek azonnal...

Félre ne érts, ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet igazad. Nem tudom, melyik 2kérdésről van szó. Viszont ha belegondolunk, akár óránként is megkérdezhetjük ugyanazt - szerintem ezt nem tiltja semmi. Válaszolni azonban nem kötelező. Ezen tényleg felesleges felhúznod magad.

2010. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Az azonos szóhasználathoz csak annyit fűznék, hogy itt gyakran vesznek át emberek egymástól gondolatokat, szinte betanulják azt amit a másik írt, ha megtetszik nekik, de csak véletlenül (tudatosság nélkül).
2010. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Szedjél MgB6-ot vagy valami mást, ha ilyen idétlen dolgok idegesítenek téged! És akkor most mi van, ha rákérdezel és nem vallják be neked, hogy ők voltak? Húú, szörnyű dolog! Micsoda problémáid vannak...
2010. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk ezt hogy válaszolni nem kötelező, persze, hogy nem az, itt most nem is az a lényeg, hogy most van-e kedvem rá válaszolni, vagy sem.

Az azonos szóhasználatról meg annyit, hogy előfordulhat, hogy átveszünk egymástól ezt-azt, de hogy pont hasonló vagy egyezik a téma, egyeznek a részletek (pl. menstruáció időpontja, vagy hogy mennyi ideje próbálkoznak, hány éve vannak együtt, hány évesek stb.) és még a szóhasználata is ugyanaz, akkor az már igenis furcsa. Én ezt már nem tudom a véletlennek tulajdonítani. Lehetnek egyezések, de azért csak nem már minden.

2010. aug. 16. 18:43
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Én tudom miről van szó...tudom mire gondol a kérdező..én is láttam hogy mi volt a kérdés és hogy szemérmetlenűl hazudott.

Szerintem nem a kérdezőnek kellene magneB6-ot szedni, hisz csak azt várja el hogy őszinték legyenek vele ...főleg egy névtelen oldalon...


jó dologra fogod a gyereked tanítani hogy hazudj persze nyugodtan kisfiam!!gratulálok!!!

2010. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
18:35-ös! Azért az túlzás, hogy felidegesít, arra a szintre nem alacsonyodom le, és nem nagy probléma, csak megkérdeztem, mert én szánalmasnak tartom az ilyet, és kiváncsi vagyok, hogy mért nem lehet elmondani, ha már úgy is annyira nagy a szája, hogy megteheti. Ennyi!
2010. aug. 16. 18:48
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas dolog névtelen oldalon hazudni....itt aztán abszolút nem értem miért kell....
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Most már tényleg nagyon érdekelne az a 2kérdés! :) Nem akarod belinkelni?
2010. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!