Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet akar a barátsagtol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar a barátsagtol? Vajon le akar feküdni majd velem az este?

Figyelt kérdés
szóval elhivott egy fiú jövőhéten egy buliba, utana meg hazahoz kocsival és ott alszok nála. szerintetek lehet szex? meg még nem 100, hogy nála alszok, de ha nem, akkor buliban lesmárolhatom? mert randzitunk már regebben és eléggé lezáratlanul maradtak az érzelmek.
2012. júl. 16. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott alszol, akkor biztos nem hagyja ki. Ha bevállalod az ott alvást az azt is jelenti, hogy hallgatólagosan beleegyeztél a szexbe. Ha erkölcsös akarsz maradni, nem alszol nála. De ez a magánügyed.
2012. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez milyen mááár??? Attól, hogy itt alszik egy csaj, rögtön meg akarom b.szni? Kikérem magamnak :(

F/17

2012. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha valaki ott alszik egy fiunál, az számítson arra, hogy előállhat a fiu a lefekvés kérdésével...

Nem törvényszerű, de sanszos...

2012. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi/fiú nem jelenti valamilyen formában, hogy nem lehet szex, akkor szeretné, hogy legyen. A nő/lány pedig egy ilyen meghívás elfogadásával jelzi, hogy benne van a dologban.
2012. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfi létemre ha nem élnék a lehetőséggel, mit gondol rólam a lány?

Volt hasonló esetem, melóban együtt voltam egy nővel. Nekem volt egy párom, nem kezdeményeztem. A nő néhány nap múlva a férfi kollégáknak elmondta milyen mulya vagyok...

2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, végül mi volt? ;)
2013. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem azon az este,akkor nem mentem vele. októberben megujjazott, de ennyi. azóta már volt barátom, kezdek túllépni rajta.

(elkoltozott)

2013. febr. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!