Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem szólítanak le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem szólítanak le a fiúk, az azt jelenti, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondani szokás, hogy ha a munkások sem fütyülnek ott már baj van.
2012. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hm akkor lehet baj van:S:DD
2012. júl. 16. 13:04
 13/18 anonim ***** válasza:

lehet túl komolynak vagy elérhetetlennek tűnsz. Én biztos hogy nem megyek oda olyan lányhoz aki nem küld jelet :D érted ?! :D kell valami jel, egy kis mosoly, vagy többször találkozik a tekintet stb. Ha ezekre oda figyelsz tuti oda mennek majd hozzád! :)


20 F

2012. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ja értem,köszönöm!:)

hát ez is gond lehet,tényleg nem küldök jeleket,de csak azért mert nem gondolnám,hogy bárkinek is tetszenék:S azt meg nem akarom,hogy én ott mosolygok rá ő meg azt gondolja,hogy fúj mit akar ez:D

2012. júl. 16. 13:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Na itt lehet a baj. Meg vagy győződve arról, hogy téged visszataszítónak tartanak a fiúk, ezért talán fölveszed a morci álarcot, és bebújsz a csigaházadba, amit talán még szögesdrót kerítéssel is körülveszel. Még jó hogy nem mer közeledni senki. Persze a másik véglet sem jó, ha egy lány ordenáré módon nyomul a pasikra, az is taszító. Próbáld meg elhinni, hogy jó csaj vagy, és mosolyogj sokat. Azt meg azért ne várd, hogy vadidegenek lépten-nyomon leszólítsanak, mert sztem ez nem így működik.
2012. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Diavolino44 ***** válasza:

Ha nem vagy tul felenk kuldj kepet privatba igy nehez meg mondani!

Ha nem akkor ird legalabb le:

Hany cm magas vagy? Hany kg? Hajad? Szemed?

2012. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást!:)

képet nem szeretnék küldeni,

172cm,52kg,hosszú világosbarna haj,kék szem.sminkelni nem szoktam magam,ha mégis akkor is csak enyhén,max szempillaspirál vagy kihúzom picit a szemem.

2012. júl. 16. 13:59
 18/18 anonim ***** válasza:

privátban sem küldesz képet, mert már nagyon kíváncsi vagyok és én pont olyan korú vagyok akiknek szeretnél tetszeni. kép nélkül elég nehéz válaszolni.

17/F

2012. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!