Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még nem jelenti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még nem jelenti azt, hogy akar tőlem valamit, ugye?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltam, a társaságban volt egy srác, akit eddig nem ismertem, néhányszor együtt aludtunk, ilyenkor megölelt, simogatott, összebújva aludtunk el... de ezen kívül nem volt semmi, nem hajtott rám, nem nyúlkált intim helyekre, egyáltalán nem mászott rám.

Mivel jól esett, így hagytam, de nem szeretnék tőle semmit. (Szerintem ő se tőlem, ebben nagyjából biztos vagyok, mivel tudom ,hogy más kell neki). Most elhívott nyaralni, meg még pár embert, mennék szívesen, de nem tudom, hogy gondol e valamit, hogy bármi is lesz e köztünk. Szerintem neki se jelentett ez semmit, jól gondolhatom? (mivel tényleg más kell neki)

Tudom, hogy nem tudhatjátok, csak mégis mi a véleményetek? :)


2012. júl. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Te akarsz tőle valamit ugye? Máskülönben nem érdekelne és nem is tetted volna fel a kérdést.
2012. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak korábban már voltam hasonló helyzetben, és utána elég nehezen tudtam "lerázni" a srácot. Nem szeretném hogy újra ez legyen... ennyi.
2012. júl. 10. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz valami eredeti kérdést feltenni? Fájna a csuklód? Unalmasak vagytok. Pajzán, semmirekellő csürhe.
2012. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD utolsó...


persze hogy meg akar dugni. amúgy minek hagyod hogy ölelgessen akkor.. beszéld be akkor a nagyanyádnak hogy nem érdekel......

2012. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!