Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen van? Egy elég furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Egy elég furcsa történetet részletezek lejjebb.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, msnen megismerkedtem 2 éve egy 22 éves fiúval. Egyszer sem találkoztunk még, mert valahogy sosem jött össze... Idő közben nekem lett barátom, együtt is élek vele, de még mindig szoktunk írogatni. Most rengeteg problémája lett és öngyilkos akar lenni.. Hiába próbálom lebeszélni NEM MEGY! Azt szeretném megtudni, hogyha esetleg öngyilkos lenne, akkor a rendőrség megtalálna engem? És kérdezősködne ilyesmi? Vagy nem nyomoznak, ha valaki öngyilkos lesz? Kérlek segítsetek fontos lenne... Köszönöm!
2012. júl. 16. 13:07
 1/10 jin ***** válasza:
100%
Egy ilyen nyomozásnàl minden olyan személyt "kihallgatnak" akinek köze volt ahhoz a személyhez akivel kapcsolatban folyik a nyomozás .
2012. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát azt biztos megpróbálnák kinyomozni, hogy mi volt az indíték, de nem értem miért gondolod, hogy megkeresnének téged, esetleg miattad gondolkozok ilyen cselekedeten?
2012. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*gondolkozik
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem miattam akarja megtenni teljesen más problémája vannak, de megvannak neki az előzmények a képek rólam a gépén ezért gondolom, hogy megkeresnének engem... És azt nagyon nem szeretném, ilyen van? Hogy az előzmények meg a kép alapján megtalálnak?
2012. júl. 16. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel próbálod lebeszélni ezért nem gyanúsítanának, hogy miattad tette attól függetlenül kihallgatnának.
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha "miattad" is lenne öngyilkos, akkor sem hibáztathatnak, hiszen nem zsaroltad az illetőt, és nem kényszerítetted rá az öngyilkosságra, ő döntött így. A rendőrség legfeljebb azért kérdezhet ki, hogy vajon mi lehetett az öngyilkosság indoka, de mivel személyesen nem ismered, így az illető öngyilkosságát esélyed sincs megakadályoznod.
2012. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az előzmények alapján megtalálnának? Ez a kérdésem igazán, mert az gondoltam, hogy nem gyanúsítanának, csak azt szeretném tudni, hogy van e olyan, hogy írogattunk és így e-mail cím vagy ilyesmi alapján megtalálnak!?
2012. júl. 16. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha akarnak megtalálnak,az email alapján akár,de ha öngyilkoság esetén nem hiszem,hogy keresnének téged.
2012. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jogász, de ez távolról sem tűnik olyan esetnek, amiért téged letartóztathatnának.
2012. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!