Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért a lányok 'nyomulnak' inkább a fiúk után?

Figyelt kérdés

Nem értem a korombelieket, mert egyszer 2 osztálytársammal voltunk egy rendezvényen és ők kiszemeltek maguknak két fiút, akiket a buszmegállóig követték, miközben szívecskéket meg csókokat küldtek nekik. Amikor meg leültek (a fiúk), akkor meg elmentek előttük, de nem szólaltak hozzájuk (gondolom csak a 'szemezés' céljából, én addig meg egy padon ültem, amíg rájuk vártam... xD).

Konkrétan az egészből nem lett semmi (, és ha jól láttam az egyik fiú még be is mutatott nekik.. :O).

Én csak azért tartottam velük, mivel úgy beszéltük meg, hogy átmegyünk az egy barátnőnkhöz.

Nem tudtom, de én ezt az egész szituációt furcsának találtam. De ha jól nézem mostanában inkább a lányok ’koslatnak’ a fiúk után…

Talán bennem van a hiba, hogy az egészet furcsának találom? :D

14/L



2012. júl. 15. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem ez egyáltalán nem furcsa. Sok fiú manapság nem mer kezdeményezni, így sok lány rákényszerül, hogy ő kezdeményezzen, mivel a fiuk nem merik őt megszólítani. :D

Gondolom ez lehet az indok.

2012. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért "koslatunk" a fiúk után mert a fiúk túl gyávák h bármit is csináljanak.
2012. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiúk gyávák..a lányok bunkók.Minden fiúnak elmegy a kedve a kezdemènyezéstől,akit visszadobnak és kiröhögnek...
2012. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16:58, akkor ezek szerint nem tévedtem. Sajnos ez a helyzet a srácok 70-80%-val, hogy nem mernek, egy kis buzdítás kell nekik. :)
2012. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez manapság így megy... Naosztmijé jön a kérdés... hát azért mert a mai 12-20 év közötti lányok 99.6%-a a facebook-ra idézeteket írogat ki na meg az ilyen dolgokat ,hogy jaj de jó lenne ha tudná mit érzek iránta legalább rám írna... ez szép oké na most ha én felmegyek és ilyet látok mivel nincs szemkontaktus ezen a kib@szott számítógépen ezért kicsit nehéz megmondani ,hogy mondjuk rám gondol vagy a másik 984 pasi ismerősére... mennyivel egyszerűbb lenne mint régen amikor még egy szórakozó helyen lehetett ismerkedni normálisan nem úgy mint manapság ,hogy bemész piritott rib@ncok , kacsacsőrű emlősök 16-an egymást fényképezgetik.


Oké fel a fejjel... hajrá facebook. :)


Elnézést a durvaságokért. :)

2012. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Debreceni lányok! Mely helyeken gyűltök össze pasizási céllal? Írjatok priviben! :)
2012. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem nyomulnak csak próbálnak feltűnni nekik, és várják hogy kezdeményezzenek

f18

2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!