Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha valakivel beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha valakivel beszélgettek online, elvárjátok, hogy ha ráírtok, legközelebb ő írjon rátok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem..Csak jól esne ..,hogy nem felejtett el.:))
2012. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
ekkora hülyeséget.... ha nekem tetszik egy csaj, akkor én akarok teperni érte és nem várom el, hogy ő is teperjen, mert tudod amiért nem harcolunk meg, az annyira nem is jó....De ha ráírok, és akkor beszédes és szeret velem csevegni, akkor az jó pont és az azt jelzi, hogy jó úton járok...
2012. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha érzed a beszélgetés alatt hogy szeret veled beszélgetni, és válaszol is a kérdéseidre, és vidám, semmi para nincs, egyszerűen szeretjük ha ránk írtok,jobb érzés, mint hogy egy lány teperjen
2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én el várom!
2012. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem nagyon csak válaszóljon.
2016. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!