Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi jön be, ha egy lánnyal személyesen beszélgettek?

Figyelt kérdés
Mármint milyen témákat szerettek hogyha egy lány is tud beszélni, úgy átlagban? Vagy miről érdemes beszélgetni?
2012. júl. 14. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd azt tőle, hogy "Nálad vagy nálam?", azt tuti értékelni fogja.
2012. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha...:D
2012. júl. 14. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt Én is értékelném:D
2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De komolyan...
2012. júl. 14. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Tök mind1 szinte bármiről elbeszélgetek,csak ne kelljen harapófogóval kihúzni a szót belőle,mert azt nem szeretem ha a lány túl szűkszavú és folyton csak én kell azon agyaljak hogy miről dumáljunk.

17/F

2012. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak! Volt már olyan barátnőm, akivel többet smároltam mint beszélgettem. De tényleg... Volt mikor levegőhöz jutottam és kérdeztem, más program? válasz: Tudsz jobbat?


XD

2012. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő fogalmazott jól, bármiről. Hát, mert való életben miről beszélgetsz? Amiről épp. Nem valami fontos tárgyaláson vagy, ahol protokoll meg minden szerint kell viselkedni.


Szóval csak azért mert én is jártam már úgy, hogy (itt pont fordítva) a lány csomót tudott dumálni mindenről, én meg nem igazán tudtam hozzá szólni, ÉS őt nem zavarta, de nekem ee elég kellemetlen volt. Nem csak mert hogy ó pont vele nem tudok, és unalmasnak fog tartani, mert az már úgyis mind1, hanem egyáltalán.


És minél több dologról beszélgetsz annál jobb leszel, meg lehetőleg műveltebb, okosabb. Majd kialakul ha sokat csinálod.

2012. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!