Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról a srácról aki ennyi idősen még tanul?

Figyelt kérdés

Nemsokára 29 leszek, az egyetemből (másoddiploma) még 3 év van hátra. Az első két évet levelezőn végeztem. Sajnos nagyon rossz szakot választottam első diplomához (tehát nem mérnök vagy orvos vagyok) és úgy érzem, hogy hiába erőlködök, nem igazán jutok egyről a kettőre ezzel a papírommal. Most viszont kaptam egy lehetőséget az egyetemtől, szülői támogatás, stb., hogy szeptembertől menjek át nappalira, a nappalis képzés amúgy is 1000x többet ér, mint a levező.

Lehet, hogy nem kéne, de hülyén érzem magam, mert 31-32 leszek, mire befejezem az egyetemet, az nem túl késő?

Most épp nincs csajom, de ha meghallja ezt a sztorit, nem fordít hátat nekem?


2012. júl. 16. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol a lányokkal???


Nem nekik szerzed a diplmát, hanem magadnak. Aki ezt nem becsüli meg, leszarhatod. Nehogy már a lányokat ugráljuk körbe mindenféle hülyeséggel, kicsit unom azt már, hogy a végig kérdezik a srácok a csajokat, hogy nektek nem ciki e stb.. Nem az ő életükről van szó, nem az ő véleményükről, hanem a tiédről.


Mit adsz más véleményére, magadnak tanulsz, többet ér, mint bármi más.

2012. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az semmi legenda 11 éve van a mi kolinkba és diplomája sincs
2012. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát kemény lehet az élet melletted, de ha jól gazdálkodsz az időddel akkor különösebb gond nem lesz belőle.
2012. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy fordítanék hátat.:) Támogatnám őt.:)
2012. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én büszke lennék,ha ilyen barátom lenne,mivel-lehet,hogy önző dög vagyok-de ha tetszik,ha nem,nekem előrébb van a tanulás,mint a kapcsolatok,mert az legalább biztos és tartós dolog,míg egy kapcsolat kétesélyes. Egy lány miatt se add fel a terveidet! Én például orvos akarok lenni,és nem hat meg,ha egy srác nem szeretné megvárni,hogy én elvégezzem az egyetemet,amíg ő már 6 évvel előtte végzett valami szakközépben,és azért vinnyog,mert nekem tanulnom is kell bulizás helyett. Ha ennyire "ért meg",ennyire "szeret",hogy ha nem az van,ami neki lenne jó,akkor vége,akkor sajnálom,leszek egyedül,de legalább lesz munkám,és nem leszek eltartva,vagy kiszolgáltatva senkinek,és nem mondom azt,hogy nem váltottam valóra,amit szerettem volna,egy másik ember miatt(aki lehet,hogy addigra nem is lesz velem,mert olyanja van). Tehát,ha a csaj hátat fordítana,az olyan is. Ha normális barátnőt keresel,akivel érdemes is lenni,nem egy idióta libát,akkor az meg fogja érteni,márha tényleg akar veled lenni. Ha nem érdemes vele foglalkozni,akkor meg minél előbb jobb megtudni a dolgot,tehát egy ilyen kijelentést tenni,amit írtál. Egyébként meg akkor se leszel elkésve,mikor végzel. Nem azt mondom,hogy ráérsz,de egy harmincas férfi semmikép sem öreg egy kapcsolathoz,még akkor se,ha sokaknak családja van már ennyi idősen.

20/L

2012. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye és naiv, pont ezért agyalok ennyire a dolgon. Természetesen úgy lenne célszerű, ha mondjuk egy férfi 33-35 éves koráig már kialakít egy viszonylag komolyabb egzisztenciát (az értelmesebbjére gondolok). Külföldre nem akarok kimenni takarítani vagy kaját osztani, ott egyébként sem tudok annyit félrerakni, mint amennyiről mások álmodoznak. Sajnos a mai munkaerőpiacon meg egyszerűen nem boldogulok. Nyelveket beszélek, elvileg közgazdász vagyok, de úgy érzem, hogy 32 évesen friss (és normális) diplomával ugyanott lennék, mintha nem tanultam volna, hanem nagyon kevés pénzért s.zar munkáért dolgoztam volna.

Mostanában már komolyabban keresem a lányokat, csak "arra" nem állok le senkivel. Kérdés, hogy találok-e olyan normális lányt, aki ezt elfogadja....

2012. júl. 16. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nekem nem jönne be mert ha már ennyit tanulsz akkor gondolom nincs szabad időd és ez később munkával is így lesz és én igénylem a barátom én legyek a legfontosabb életében ne a munka ... Ez nem önzőség de én elvárom ezt ha én is így teszek ..
2012. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: erre viszont nem lehet jövőt tervezni. Akármilyen fontos vagy a párodnak, az is fontos, hogy meg tudjatok élni valamiből. Mert gondolom akkor már nem számít a nagy szeretet, ha a híd alatt laktok, ugye?!:)


Egyébként én támogatnálak. A barátom sajnos nagyon elcseszte a középiskolás éveit, így most okj-s képzésre jár, hogy legyen szakmája, meg melója, majd, 22 évesen kezd neki megint az érettséginek. Büszke vagyok rá, hogy megjött az esze, és nem zavar, hogy még tanul, az érettségi után még egy képzést el akar végezni, tehát az még minimum 3 év.

Teljes vállszélességgel mellette vagyok, okos fiú, tudom, hogy menni fog neki:)

Szóval találhatsz ilyen lányt, nyugi.

2012. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz. az emberek egy jó melóhelyen folyamatosan képzik magukat tovább. orvosok, mérnökök, történészek, stb. ezek állandóan tanulnak.

én még büszke is lennék, ha tanult embernek mondhatja magát.

23/L

2012. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom az ilyen férfiakról (több ilyen korú nappalis nő és férfi ismerősöm is van), hogy végre egy intelligens férfi, aki tudja mit akar és tesz is érte.


24/N

2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!