Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor bizonytalan egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor bizonytalan egy férfi abban, hogy kell-e neki a nő?

Figyelt kérdés

Ha adott egy nő, aki szeret téged.


Min vacilálsz, mielőtt döntést hozol?


Arra célzok, miért vagytok bizonytalanok? Ha egyedül vagytok és tetszik a lány, és tudjátok, hogy bejösztök neki, akkor miért gondolkodtok?


2012. júl. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van esetleg egy másik is a láthatáron.
2012. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, de nem te vagy az akire vágyik. Nem feltétlen van egy másik konkrét személy, csak egyszerűen nem te vagy az a lány akit keres.


21L

2012. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én arra az esetre gondolok, amikor határozottan érzed, hogy kedvel téged, érezteti is, de mégsem lép, pedig tudja, hogy szereted. Ha konkrétan így nem is, de azt tudja, hogy sokat jelent neked.


Ha ennyire kedvel, miért nem próbálkozik be férfiként nálam?

2012. júl. 16. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt hiszed, hogy te vagy az atyaúristen?! Bizonyára ismer nálad sokkal jobb csajokat, ilyen egyszerű! A legtöbb nőt, akinek bejövünk letojjuk magasról! Nem az számít, hogy a csajok mit akarnak, hanem hogy mi mit akarunk!

És felesleges szánalomból összejönni valakivel, jelen esetben veled, mert úgyis csak szarul érezné veled magát a kiszemelted.

Ha mi akarunk valakit, az után teperünk ezerrel. Bizonytalanság esete: vajon megdugjam egyszer?(másra nem is kellene) akarom én ezt? olyan béna ez a csaj. nagyon ciki lenne vele mutatkozni.

2012. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sértegethetsz, de nem érzem kevesebbnek magam a többi nőtől. És kedvel engem nagyon is, nem csak egy alkalomra.
2012. júl. 16. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok


Nézd. Én elég jó csajnak tartom magam, nem szoktam vissza utasítást kapni. De megismertem egy srácot, akivel minden szép és jó volt, de 2 hét után közölte hogy ő nem akar elköteleződni mert nincsen most ideje egy komoly kapcsolatra. Én erőlködhettem ott bármivel, felvehettem a legcsinosabb ruháimat, megnézhettem vele ezerszer a kedvenc filmjét (amit utáltam), érezhette velem akármilyen jól magát, lehetett akármilyen jó a szex, hiába mondogatták neki a haverjai hogy milyen jó csaj vagyok mert ő tartotta magát az eredeti kijelentéséhez, hogy most nem kell neki komoly kapcsolat. Fél év kellett nekem mire rájöttem hogy miért is....annyira nem illünk össze hogy ez valami hihetetlen :D és ő valahogy átlátott rajtam az elején és tudta hogy nem én vagyok az a lány akit ő akar, de attól függetlenül jól érezte magát vele. És jobb is, hogy így alakult mert így még most is úgymond együtt vagyunk. De ha belekezdtünk volna komolyabban egy kapcsolatba, akkor ma már valószínűleg szóba sem állnánk egymással...

2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tanulságos!
2012. júl. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!