Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit érez egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érez egy férfi?

Figyelt kérdés

Ha adott egy férfi és egy 10 évvel fiatalabb nő. A férfi tudja, hogy a nő bolondul érte, de nem viszonozza, de el sem zárkózik. Ő keresi a nőt, pedig a nő felejteni akar.


Nem konkrét érzelmi, vagy szexuális szándékkal, de keresi, érdekli, hogy mi van a nővel.


Mi van ilyenkor?


2012. júl. 16. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy OFFolok, de erre én is kíváncsi lennék.
2012. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna ki!

Szerintem élvezi a férfi, hogy egy fiatalabb nő érdeklődik iránta, és szinten akarja tartani az érdeklődését, de ahhoz már nem elég tökös, hogy lépjen is az ügy érdekében valamit, vagy szimplán megelégszik ennyivel akármilyen oknál fogva. Nálunk mondjuk elég nyomós oka van rá... mivel nős :-(

Nem tartom kizártnak, hogy érzelmileg is érinti a nő, azért nem hagyja ellaposodni a "kapcsolatot", mégis úgy hiszem, hogy a legjobb megoldás a totális elzárkózás, ha biztosan felejteni akar a nő. Mert egyébként nem fog menni. Én most ott tartok, hogy kerülöm, nem érdekel, hogy ezt ő mire véli, már az sem érdekel, ha megsértődik rajta, majd ha túl leszek rajta, akkor újra ápolhatunk normális kapcsolatot, de addig csak szenvedést okoz nekem még a vágyakozó pillantásaival is :-(((

2012. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért hív fel , kérdezi meg, hogy vagyok stb? Mi van velem?


Olyasmit kér tőlem, amit mástól is kérhetne, ezt jól tudom, de inkább szeretne eljönni az enyémért. 20 km-re élek tőle. Én ezt nem tudom átgondolva sem megérteni.

2012. júl. 16. 16:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt szerintem kérdezd meg tőle is, és ha nincs más lehetőség, hát mondd meg neki, hogy téged ez felzaklat, és ha nem akar semmit sem, akkor inkább hagyjon békén, de adja meg a lehetőséget, hogy elfelejtsd.
2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen szituban. Önbizalomtuning.... nem tudja, mit akar (esetleg családja is van? akkor pláne!). Nem vállalna fel kapcsolatot, vagy bármit, de az önbizalmának meg nagyon kell, hogy érezze, bejön valakinek.

Elég szar ügy... de egy idő után úgyis elhal.

Nálam nagyon sokáig tartott, sajnos... több mint fél évig...

2012. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én ezt már közöltem kerek perec így.


Nem sokat értem el vele. Mintha nem is mondtam volna semmit, még mindig érdeklem, de úgy látom mint pár, nem.


Akkor meg?

2012. júl. 16. 16:11
 7/13 A kérdező kommentje:

Házasnak nem házas, azt tudom.


Nálunk is elég rég tart, olyan másfél éve. Az utóbbi fél évben nem is láttam, de ez sem zavarja, hogy felhívjon.

2012. júl. 16. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel a telefont. Ha mégis, ne legyél vele kedves.

Egyébként nekem, ami bevált, hogy lett valakim. :) Aki nem csak a saját önbizalmát legyezgetteti velem... hanem az enyémet is legyezgeti. :)

Azóta hívhat a pasi akárhányszor, nem tud meghatni! :D

2012. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nem közömbös nekem. :(
2012. júl. 16. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:
velem is szinte pont ez van
2012. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!