Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » GÁZ? Szerintetek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GÁZ? Szerintetek fontos az első csók? Gáz, hogy ha valaki egy buliban csókolózik először, és másnap már nemis emlékszik hogy kivel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem emlékszel rá akkor veheted nem megtörténtnek:)
2012. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem gáz de én régi módi vagyok, nem csókoloztam és nem is feküdtem le az első pasival akit megláttam egy buliban...
2012. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ezt szerintem mindenki maga dönti el. Van, akinek nagyon fontos, van, akinek nem annyira. Én is egy buliban csókolóztam először, emlékszem rá, de egy tök idegen srác volt, akivel utána sem beszéltem vmi sokat. De ebből (eddig) semmi hátrányom sem származott.

(Persze azért ez ne legyen rendszeres, jó? :) )

2012. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy kivel fekszem le először nagyon nagy dolog ..és nem adnám oda semmilyen jött ment kapcsolatnak a szüzességem! De a csók szerintem nem nagy dolog!:) És persze nem lesz belőle rendszer!:DD
2012. júl. 16. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis gáz.
2012. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt, semmi nem volt benne. Rá két hónapra a barátom csókolt meg. Persze nem mondom h rendszert kell belőle csinálni, de nem kell rajta fennakadni. Persze akinek jobban számít ez, nem érdemes buliban.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is egy buliban volt az első,barátnőm egyik távoli ismerőse volt a fiú,aki nekem bejött,egész éjszaka fűzött de nem akartam bele menni,nagyon jól kijöttünk,még táncolni se akartam vele,aztán rávett azzal a szöveggel hogy akkor legalább csak táncoljunk,oda mentünk a tánctérre táncoltunk,ölelkeztünk és megcsókolt:DAzóta túl vagyok már pár csókon és még mindig az első volt a legjobb:)
2014. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!