Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokták kérdezni tőlem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták kérdezni tőlem, hogy "és a pasikkal mizujs? " meg ilyenek. Sokszor van olyan, hogy nem akarom kifejteni. Ilyenkor olyanokat szoktam pl mondani, hogy hülye mind, és akkor jót röhögnek rajta. Van olyan ötletetek, hogy mit válaszolhatnék?

Figyelt kérdés

Igen, biztos hülyén hangzik...csak ha mondjuk olyan ember kérdezi meg, akinek tényleg nem akarom elmondani, vagy épp nem jön be senki, vagy ilyesmi...szóval ilyen szüvegekre lennék kiváncsi...

kösziiii



2012. júl. 16. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha az igazságot mondanád esetleg? 24F
2012. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Válaszold ezt:

"Mi közöd a magánéletemhez, Gereblye? Kérdeztem én kivel d.ugtál tegnap este?"

2012. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs velük semmi."

"Megvannak."

"Még keresem."

Annyi mindent mondhatsz, használd már a nyelvet. :D

2012. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond h van v h nincs, ennyi
2012. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az osszes pasi hulye.... csak en vagyok villamos!" *nevetes + altalanos derultseg*


*szinpadias hanglejtessel* "Tudod, Brad Pitt-nek tartogatom magam..." *nevetes*


*szarkasztikus hangon* "Tudod, hogy van ez... jonnek-mennek, nem is tartom szamon oket!" *nevetes*


*unottan, kimerten* "Koszi, jol vannak! Mind a 3 es fel milliard." *altalanos derultseg*


"Ah, pasik... kit erdekelnek?! Ellenben a FERFIAK..." *sejtelmes felmosoly*



Nem a legjobbak, de hirtelen ennyi jutott eszembe. Minden az intonacion, hanglejtesen, hangsulyon es stiluson mulik, ha eleg szarkasztikusan, gunyosan, ironikus hangnemben tudod mondani, akkor erezni fogjak, hogy nem akarsz belemenni, csak mondtal valami valaszt...


Majd meg gondolkozok, egyebkent magam sem vetem meg az ilyen jellegu vedekezesi es elkerulesi mechanizmusokat, csak hogy ne kelljen megnyilnom senki elott es a valodi erzeseimrol es gondolataimrol beszelni. Az szornyu lenne...


26/F

2012. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Anyádat hülyézd le
2012. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:44 !!! kösziii :D

jót mosolyogtam rajtuk :))

2012. júl. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!