Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy e-mailt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kaptam egy e-mailt a szeretőm lányától, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nős férfi vagyok. Viszonyom van egy férjezett nővel több, mint egy éve. A levélben közli, hogy tönkreteszem a családjukat, és osztja az észt. Mit gondol magáról? Nehogy már egy tizenévessel szálljak vitába. Mit tehetek, hogy ne legyen túl durva, de értsen belőle?
2009. júl. 13. 18:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Tojássárgája
2009. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Pl. szakíts a nővel.

Fáj az igazság?

2009. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg a feleségedet,majd ő ad tanácsot.
2009. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van! Tönkre teszed a családjukat! És egy rohadt szemetek vagytok mind a ketten, meg kéne az ilyeneket ölni
2009. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem akarsz bizonyítékot szolgáltatni magad és a szeretőd ellen akkor nem válaszolsz! Mit gondolsz nem az lesz az első, hogy a választ megmutatja a feleségednek, vagy a szeretőd férjének? Kevés gonoszabb lény van az univerzumban, mint egy sértett nő!
2009. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
félredugsz,és még neked áll feljebb...szép...
2009. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

nehogy már te legyél felháborodva....


egy tizenéves okosabb nálad.ez a ciki.

2009. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Gondolod, hogy érthetetlen ez a viselkedés tőle? Tudja hogy az anyja félre... lépked, mondjuk finoman, nem azt szereti akit "kéne". Belegondolhatnál az ő helyzetébe is! De kérdem én, mi értelme van ennek, hogy te nem becsülöd annyira a nejedet hogy elé állj és: nekem más kell, meg a szeretőd is megtehetné ugyanezt a férje felé.

Egy tizenéves meg csak azt látja hogy van 2 "család" de minek, mikor az nem is igazi család. És még azt várjátok szerencsétlen gyerektől hogy ne fájjon neki?! Nem hiszem hogy menősködni akart meg unatkozott és azért küldte az e-mailt, szerintem csak szeretné ha egyben lenne a családja és ezért küzd! Ami abszolút érthető! De ha még Neked áll felljebb, hát gratulálok!

2009. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Igaza is van. Ilyenkor kéne olyan törvény hogy a hűtlen felet lefejezik ,mint az iszlám országokban. Mind a ketten undorító dolgot csináltok ,és szegény kislány fogja a levét inni. Inkább te mit gondolsz magadról ? Gerinc az biztos nincs benned... Ááá az ilyenekre kár is a szót pazarolni,mert úgysem értenek meg semmit. Undorító.

18F

2009. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%
közöld vele hogy ez a te és anyád dolga, ne szoljon bele. nem kell lehurrogni, nincs abban szerintem semmi különös ha valaki 10 év után nem birja ki egy nővel/férfival. Akkor tenné tönkre a családot, ha rávenné a feleséget hogy váljon el. így senki nem válik el, megvan a teljes család mindkét félnél, és a szexuális vágyak is kielégülnek. igy mindenki happy.. lehet lepontozni;)
2009. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!