Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a szeretőm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a szeretőm legjobb barátjával, aki szintén házas, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik sem tud a másikról, jó barátok ezer éve, de annyira, hogy még a feleségeik is barátnők... Egyik sem tud a dologról!
2011. aug. 24. 17:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Tehát mostmár duplán qrsz félre?
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
mi a kérdés? mit tegyél? mondjuk ne kavard a sz@rt és akkor nem lesz gond.
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Minden bántás nélkül - szerintem keress valakit, aki nem foglalt, aki felvállal a világ előtt, akinek csak te vagy, akivel tényleg boldog lehetsz.
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%

Néz bele a tükörbe és köpd szembe magad!:D

Utána pedig hagyd mind a kettőt és keressél egy olyat akinek nincs senkije...

2011. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki mind két kapcsolatból, de nagyon hamar. Ne tedd tönkre valaki/valakik házasságát. Keress magadnak olyat aki nem házas és nincs kapcsolatban. Úgy is te fogod megszívni, mert egyik hapi sem fogja otthagyni a feleségét miattad!!! és mindenki megsérül, ha kiderül...
2011. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Első! Nem értem a kérdést! De lehet rosszul fogalmaztam! Van egy pasim, aki házas! És annak van egy nagyon jó barátja, aki szintén házas! Én most mindkettővel vagyok, de egyik sem tud a másikról!!! Hogy lépjek ki ebből?
2011. aug. 24. 17:53
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsd ki a feleségeiket is, nehogymár csak ők maradjanak ki a jóból. Vagyis a szarból. Tehát belőled.
2011. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%
Mindig is voltak akiket örömmel töltött el ha más normális életét tönkretehették. Bármi áron. Hogy a másik embernek mekkora lelki fájdalmat, törést okozva ezzel, persze nem értik. Gratula hozzá, beléptél a klubba!
2011. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szokj le a férjes nőkről, és szégyelld magad, hogy nagyüzemi mennyiségben teszed tönkre az emberek házasságát
2011. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%
Istenem. tehát egy ribi vagy és itt kérsz tanácsot mit csinálj. hát ez már durva. ha ilyen ügyesen belemásztál majd megoldod. amúgy meg nem kell előadni a kis szűzlányt, hogy jaj mi lesz velem. szerintem még élvezed is.
2011. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!