Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nekem sok idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nekem sok idő kéne mire elmegyek, de nem akarom, hogy barátom annyit "dolgozzon"

Figyelt kérdés

Nagyon élvezem, amikor ő kényeztet, de nem sikerül elérni a csúcsot, arra meg nem akarom kérni, hogy csinálja tovább, mert amiatt rosszul érezném magam, mert addig neki nem olyan jó. Lassan már jobban élvezem, hogy én elégíthetem ki őt.

(Elsők vagyunk egymásnak, még csak petting van.)

Ilyenkor mit tudok csinálni?

18/L (és 19/F)


2012. júl. 16. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig tart, míg elérem az orgazmust, de mi nem csinálunk ebből problémát. Ha kell, tartunk szünetet, vagy a párom két menetet tol le, én meg csak egyet, de a nagyon hosszú előjáték is segíthet ezen. Továbbá próbáljatok ki egy szexelésen belül több pózt, váltogassátok őket. Nekem is sokszor volt ez, hogy inkább ő menjen el, de ez nem fair magaddal szemben. És vele szemben sem, hiszen ha szeret, akkor az ő célja is a te orgazmusod.
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a lovagló pózt és a hosszú előjátékot!
2012. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy még csak petting van, én arra értettem.
2012. júl. 17. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg csak petting van, akkor tényleg nem értem, hogy miért lenne gond neki, ha kicsit tovább tart a dolog. Próbáljátok ki, hogy összeköti a fejed felett a kezeidet, és csak téged kényeztet. És csak utána te őt. Vagy fordítva. ;)
2012. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!