Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Menstruációm késik, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Menstruációm késik, még csak 4 napja. Már van egy fiam, nála már a terhesség elején a várható menstruációm előtt 2 nappal pozitívat mutatott a teszt. J?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 09:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Most is csináltam tesztet, negatív lett. A késés okát nem értem. A férjemmel szexeltünk, óvszerrel védekezve, csak pár alkalommal az előző menszesz óta. Nem fogyasztottam citrusféléket, nem stresszelek, nem végzek megterhelő fizikai munkát, nem fogyókúrázom, minden normálisan megy. Az egyetlen különbség, hogy tibeti kefirgombából készült kefirt eszem minden este már egy hete. Elméletileg antibiotikus hatása van, ami késeltetheti a menszeszt. Nem tudom Esetleg olyan van köztetek aki ugyanezt tapasztalta a kefirfogyasztásnál? Párnap múlva csinálok újabb tesztet, abbahagyom a kefir fogyasztását és majd elmegyek orvoshoz úgy egy hét múlva. Csak lelkileg nagyon megkavart ez a késés.
2012. júl. 17. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a kefír miatt van. Ha abbahagyod a fogyasztását várhatólag 1-2 héten belül minden a régi lesz.:)
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!