Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor élvezetes?

Figyelt kérdés
számodra a csók? a,azzal smacizol aki iránt érzel valamit. b, azzal, aki iránt nem érzel mélyebb érzelmeket.

2012. júl. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbbi kellemesebb, utóbbi izgatóbb, mert ugye mindig izgalmas új dolgokat kipróbálni, és minden partner egy új "dolog".
2012. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megjelölném az "a" választ.
2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 17. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor élvezem, ha olyannal csinálom, akit szeretek és érzek iránta vonzalmat, de szerintem ez egyértelmű :) :D

19/L

2012. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok, más hogyan gondolja:) egyébként én is így vagyok vele:)
2012. júl. 17. 17:53
 6/8 anonim válasza:
A :D
2012. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D
2012. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha érzel valamit vagy ha nem most melyik az élvezetesebb? persze hogy ahol érzelmek tengenek benned.Viszont ismeretlen idegen lányokkal számomra vonzó és élvezetes dolog smárolni de ez szexuálisan indít be semmint érzelmileg.
2012. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!