Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány centis farokkal élvezetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány centis farokkal élvezetes a maszturbálás?

Figyelt kérdés
Szerintem 12-től 18-ig
2010. ápr. 7. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16,4576
2010. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-2
2010. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hülyék XD Ezt a vidit már láttam :)
2010. ápr. 7. 13:18
 5/11 nielindi ***** válasza:

neked 12-18 centis a farkad?!?! teleszkopos állva öcsém?!?!?!


van, akinek 14 centis, van akinek 20, sztem mindegyik ugyanugy élvezi, amikor veri...

2010. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
224
2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezd el minnél korábban, mert a sok recskázástól nyúlik a farkad!
2010. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést sem értem, mármint miből gondolod hogy egy bizonyos mérettől nem élvezetes? Jó mondjuk ha olyan kicsi hogy nem tudod megmarkolni vagy 25 centis és néha már fárasztó le-fől mozgatni a kezedet ekkora távon és eleve sem tudod emiatt túl gyorsan vagy ha igen akkor hamar elfárad a kezed akkor ok, az már nem élvezetes! Nekem 20 centi, sosem jutott eszembe az hogy ha más méretű lenne élvezetesebb lenne e! Ha már nővel vagy az már más kérdés! Mindegyik lány akivel eddig dolgom volt nem a méret miatt volt jó neki, nem nagyon vettek észre különbséget belül egy 17 centistől mondjuk... Egy lánynak kifejezetten tetszett, egy másik lánynak meg túl nagy volt és annyira óvatosnak kellet lennem hogy az már nekem nem volt élvezetes, neki igen mert volt még két kezem is, szóval pótoltam a "hiányt" na...
2010. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neked 12-18-ig minden méretű farkaf volt és mindegyikkel próbáltad? honnan tudod hogy egy 7 cm-s frokkal nem lehet élvezni? szerintem bármilyennel élvezetes -_-
2010. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy farkad legyen!xD Amúgy hála a modern technikának van nagyító, meg 2 kisujj... De amúgy miért kérdezed ezt? Nem verni kéne, hanem igazi csajokat döngetni, tehát a kérdésedre a válasz: Te egy hülye állat vagy, mert f@sZveréses kérdést teszel fel... Istenem, a sok WoW-os és SRO-s kocka net közelbe kerül...xD :(
2010. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!