Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legvadabb/legromantikusab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvadabb/legromantikusabb dolog amire vágysz? Szerinted egy párkapcsolatban mennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem elsődleges
2012. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Valami szuper kis hajón utazgatni életem értelmével (aki nem tudom, hogy kicsoda) sok-sok helyet bejárni, esténkét szenvedélyesen szeretkezni a holdfényes éjszakában szabadban.


2. Persze fontos, DE közel sem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.

2012. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Legvadabb: szexelni egy srandkabinban, nappal, nyitott ajtónál.

Legromantikusabb: ua. csukott ajtóval.

2012. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Aki azt állítja, hogy nincs az elsődleges dolgok között, az vagy frigid, vagy álszent.:)

A szex arra hivatott, hogy kifejezd vele a szenvedélyt és a szerelmet, és kiéld a vágyaid. Ha ezek nincsenek meg, akkor mégis mire épül a kapcsolat? Arra, hogy tiszteled és értékeled a másikat, mint embert?:D Most komolyan...


A legvadabb dolog amire vágyom, hogy legyen végre egy olyan fiú, akit mindenestül szeretek, és ha egymás szemébe nézünk, akkor azt érezzem, hogy legszívesebben azonnal neki szeretnék esni.:) Tartalmas, rendszeres szexuális életre vágyom, ez pedig csak a fenti feltételekkel lehetséges nálam. Igaz, nem hangzik túl vadul, de én meglennék durva perverzségek nélkül.:D

2012. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Meztelen fürdőzés két 16 éves jótestű laza csajjal akikkel lehet hülyülni, és teljesen természetes nekik a testiség. Egy hangulatos vidéki angliai házban egy nagy kő kádban egy olyan este ami után még 3 napig senki sem keresne. :D

29F

2012. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A második kérdésre a válasz kb 65%!

Ugyanis a szex lelki érintkezés is és intimitással jár ami megerősíti a kapcsolatot az összetartozást és a bizalmat!

2012. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy a fiú akit szeretek szeressen nagyon, mindig lepjen meg valami kedves aprósággal, mutassa ki hogy szeret, mondja is, figyeljen rám, én legyek neki a legfontosab....azt hiszem, hogy ez romantikus, de sajnos elég vad képzelgés is:(

A legfontosabb az hogy kölcsönösen és sokszor kívánjuk egymást, és ne hetente 1x legyen szex.

17/L

2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 zoé macsek válasza:
Sztem nagyon is fontos a szex ép ezt tartja össze öket mert ha nem jó vele máshová kacsingat majd s az nem jó dolog vadabb vágyak ?hm....tudnék mit sorolni :):p valahol jó ha a pasi kissé vad :>a szexben.... sok olyan jo dolog van a szexben amit nem szabad elszalasztani:) élni s élvezni ke ll én legalábbis ezt teszem ha van kivel :);)
2012. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zoé macsek válasza:
Romantika ? Mivel nem jutok ki soha a tenger partra igy az az álom kilöve...... S ahogyan figyizem sok pasi nem ismeri a romantikát :|pedig megtehetnék pl egy parkban elsétálni mondjuk sostón az széphely ezut egy gyertya fényes vacsora....hangulatos zene mellet jokat csevegni s nevetni s ezut jöhet aminek jönni kell élvezni egymás társaságát....egész este........hm.....mondjuk egy szép hangulatos szobában halk zene s pezsgő mellet :):p ...... Rengeteg változat van csak hát élni is kéne vele :).
2012. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a legromantikusabb, hogy egy óriás ezerszínű graffitivel megkéri a kezem.


a legvadabb... olyan nincs. :-D


a szex pedig elég fontos, ha nem klappol két ember az akár a kapcsolat rovására is mehet.

2012. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!