Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A heteró (nak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A heteró (nak vélt) barátom "letámadt". [meleg kérdés]

Figyelt kérdés

Először is fontos megemlíteni, hogy meleg vagyok. A barátaim pedig tudják és el is fogadnak hála az égnek :) Néha tesznek 1-2 megjegyzést, de azt is csak óvatosan, viccből.


Tegnap elmentünk kicsit dumálni meg iszogatni. Egyik barátom nem a városban lakik, szóval megbeszéltük h nyugodtan aludhat nálam, ezért ki ne maradjon a jóból.

1-2 emberkének eléggé sikerült berúgni, köztük neki is. Alig bírtunk hazavánszorogni...


Úgy láttam nem igazán van magánál, szóval elkezdtem levenni róla a ruhákat (persze mindenféle hátsószándék nélkül, meg nem is az összeset). Amikor valahogy sikerült lerángatni a farmerját, elég érdekes látvány tárult elém... a f@rka úgy állt, mint a cövek. Én teljesen zavarba jöttem, ő viszont csak rám mosolygott és elkezdett magához húzni.


Totál meglepődtem, mondtam h ne csinálja ezt, hiszen nagyon részeg. Ő meg azt mondta h dehogy részeg, már régóta ki akarta próbálni velem. De szerintem csak a pia beszélt belőle, néhány perccel előtte alig állt a lábán :\\ Mielőtt megint beszólhattam volna neki, közel hajolt és lesmárolt. Én meg.. hát... visszacsókoltam :\ Olyan jól esett a közelsége h azt elmondani nem lehet.

De utána észbe kaptam és mondtam, hogy hagyjuk ezt, nem szabad. Szépen elrendeztem az ágyban (nem kell félreérteni) és leléptem. Alig aludtam valamit...


Reggel mikor felébredt, kongott a feje és elég rosszul érezte magát.. félénken megkérdezte h mi történt, mennyire viselkedett hülyén. Csak 1-2 részletre emlékezett az este végéről. Ez az "incidens" meg pont kimaradt.


Inkább nem mondtam neki semmit, de az egész helyzet olyan fura volt :\

Szerintetek mégis elmondjam neki? Vagy hagyjam? Azért arra nagyon kíváncsi lennék, hogy mennyire beszélt őszintén a pia hatására.. de nem tudom, jó ötlet lenne-e megemlíteni a dolgot.


Előre is köszönöm a segítséget :)

19/F



2012. júl. 17. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
ha nem akarod hogy öngyilkos legyen, hagyd.
2012. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehet meg kéne neki említened ezt a dolgot és ha attól fél, hogy más is megtudná nyugtasd meg senkinek nem fogod elárulni a baráti társaságból csak Te meg Ő fog erről tudni.
2012. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha tetszik és szívesen lennél vele, akkor én a helyedben szóbahoznám, ugyanis szerintem elég nagy a valószínűsége, hogyha nemis meleg, de minimum biszex hajlamai vannak. Mert nem véletlenül volt pont ott és akkor erekciója, mégha részeg is volt. Sok sikert!


25/F (meleg)

2012. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
96%

Szia:)


Tapasztalatból mondom, ahogy eddig láttam az emberek többsége a pia hatása alatt a legőszintébbek. Szerintem hirtelen kijött belőle az, amire sokszor gondolt, és pont kettesben voltatok, ott lehetett az alkalom hogy őszinte legyen veled.

De az hogy nem emlékszik, igen, húzós:D Én azt tudnám neked ajánlani ha látod rajta, hogy igenis nem csak mint barát, hanem mint pasi, hajtana rád, akkor legyél vele őszinte ha fontos neked. Remélhetőleg nem egy s*ggfej, aki rögtön leszól, vagy hazugnak nyilvánít vagy stb....

2012. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Sztem kamu hogy nem emlékszik :D próba szerencse :-) mond meg neki és kiderül mit mond :) én még részegen sem kezdenék igy ki egy csajjal mert hetero vagyok remélem érted mire mondom.. :-) 24/L
2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

szerintem hazudik, hogy nem emlékszik.

beszéljetek róla, szerintem józanul is benne lenne.

de mindenképp tapintatosan! tudasd vele, hogy köztetek marad.

2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem hálás lehet hogy nem kell a szégyennel élnie, bár ha meg akart húzni akkor semmi olyasmi nem történhetett volna amit ő valahol ne akart volna.

Mellesleg ha akarod de kihagyod akkor bu,zi vagy! Duplán! :D

2012. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

bezzeg velem nem történnek ilyenek..haha :D

egyébként pedig egyetértek a felettem szólókkal, én megemlíteném a helyedben :)

2012. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 nevem-senki ***** válasza:
61%

Rendes sràc vagy, h nem hasznàltad ki a helyzetet.

Ne mond el neki!

2012. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
2012. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!