Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mért ilyen nehéz abortus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért ilyen nehéz abortuszt csinálni?

Figyelt kérdés
Én nekem van már két gyermekem és nincs rá meg az anyagim hogy a harmadikat meg tartsam mit tegyek!!! Nagyon félek az abortusztol!!!

2012. júl. 17. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért kemény vagy hallod, hogy 90-es születésű létedre 2 gyereked van már és a harmadikkal vagy terhes. Gondolom a ti rétegeitekben nem ismert fogalom a családtervezés, de miért is nem vagyok meglepve... Ne az abortusztól félj, hanem attól, hogy ennyire primitív vagy, ez sokkal veszélyesebb, hidd el. Miért nehéz abortuszt csinálni? Mert nálunk ilyen a törvényi szabályozás, a fogyó népességszám miatt. Gondolkozz, az nem fáj.
2012. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

22 évesen komolyan?

Mert az abortusz veszélyes játék, lelkileg, és testileg is, és visszafordíthatatlan folyamat rengeteg szövődménnyel. Egy gyerek nem olyan mint egy pár cipő. Nem lehet csak úgy kidobni.

2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mitől félsz a fájdalomtól vagy a lelki tehertől?

Nekem még nem volt remélem soha nem is lesz.De anyukának volt én utánam,de ő azt mondta hogy nem volt kellemes de örült hogy van ilyen lehetőség mondjuk nála a 4. lett volna.

Aztán ott a nővérem nála is a harmadik lett volna ott meg volt az anyagi meg minden csak akkor indult be a szalonja ő azt mondta hogy nagyon megterhelte lelkileg és még most is gyakran gondol rá a"mi lett volna ha?"kérdésre.

Bár hogy is döntesz ne okold magad miatta,úgy gondolj rá hogy jó döntést hozol ha úgy érzed hogy nem tudnál kellő anyagit meg nyugalmat biztosítani neki jobb ez a megoldás mint hogy tönkre menj!

2012. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

az első hozzá szólónak írnék.Kinek képzeled magad,hogy ismeretlen emberek felet ítélkezel??? Tedd össze a két kezed hogy nem jársz ilyen cipőben!

Nem mindenki lehet bölcs és következetes a kérdező élete így alakult a helyes és a helytelen döntések formálják az életünket és az ilyen emberek mint te nem előrébb viszik az embert ha nem visszahúzzák!Szégyeld magad lenne min változtatnod!Tudod hogy honnan jött? mért lett fiatalon két gyereke?NEM!!! Akkor inkább értelmes segítőkész választ adj!

2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Tudod kedves első az a primitív aki így fogalmazza meg a véleményét!
2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segidséget! Még aszt szeretnem mondani hogy én ara érdetem mért nehéz az abordus ? Mert el veszek egy életet akit szeretek és meg becsülöm nem mit mások akki másra fogják! Nekem igen van két gyermekem és hála istenek edig mindenük meg van és egéségesek amiúta meg születek semmi gondom nem volt velünt hála istenek. Nagyon szépen köszönöm akkik igy látdhatatlanba ki áltak melletem.
2012. júl. 17. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem vagyok a helyedben,de biztos, hogy annyira kilátástalan a helyzet? Legtöbb esetben a gyerek meghálálja azt, hogy mégis kiálltál mellette, persze gondolom biztos nehéz lehet. A gyerekeid után nem maradtak holmik, játékok? Ha mégsem maradtak, és megtartanád, ilyesmikkel tudnék segíteni. A gyermek apjáról nem írtál, ő is így érzi?

Egyébként így ismeretlenül gondolom, hogy ha tartasz az abortusztól - és nem hinném hogy a fizikai fájdalmaktól tartasz - akkor még jobban meg kell gondolni, mivel lehet, h sokkal jobban meg is viselne, mint az, hogy ha megtartanád a babát. Olvass utána, hány nőt tett már eddig tönkre lelkileg az abortusz. Lehet, h valakiknek meg sem kottyan, de szerintem ott a lelkiismeret elnyomásáról van inkább szó.

Remélem sikerül úgy döntened, h ne kelljen megbánnod!

2012. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Téged se iskoláztak agyon, Orsika...


Képzeld, volt abortuszom, ezért nálad ezerszer jobban tudom, mivel jár, mi az eljárás, ebben bizonyos lehetsz. Viszont nekem 21-22 évesen nem kellett azzal szembesülnöm, hogy a 3. gyerekemmel vagyok terhes és amikor mégis nem kívánt terhesség következett be az életemben, higgadtan végigcsináltam, tájékozódtam, ahogy felnőtt embereknél szokás, nem pedig itt vergődtem, hogy júj, de félek... Egyébként a "szégyelld" 2 l-lel írandó, legalábbis mifelénk... További kellemes napot.

2012. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves nem tudom ki vagy én nekem két gyerekem van és örülök neki az nem a te dolgod hogy ki oktass engem vagy mást én szerintem ez az én döntésem nem a tiét az én életem és te nem is tudót hogy én min mentem át és milyen életem volt és most milyen életem van!!!
2012. júl. 18. 20:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem van párom és egyet ért velem mert most nincs meg az az anyagi háterünk és mindene meg lenne amúgy mert az én kis fiam 8 hónapos nagyon szép már 9 kiló aranyos kis fiú a pici ami most jött védekezés mellet jött be nem vártuk de ha 5 év múlva jött volna akkor igen de túl hamar lett volna most ez nekem.Privát levélbe el mondom nem nyilvánosan hogy mégis mért félek ennyire az abortusztól.
2012. júl. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!