Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok de nem akarok az lenni. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
Nem vonzódom a pasikhoz de a lányokat megnézem...nem akarok leszbikus lenni :S
2012. júl. 18. 00:08
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:

Ez nem akarat kérdése. Ha a lányokhoz vonzódsz, akkor hozzájuk és kész.

Különben mi bajod a leszbikusokkal?

2012. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne erőltesd az elkerülhetetlent, de esetleg ülj rá egy farokra, az talán segít megjavulni
2012. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ez az ....volt már szexuális élményem pasival és nem élveztem :/
2012. júl. 18. 00:11
 4/12 Hole Hunter ***** válasza:
42%

Hallgasd végig a hisztijüket! Hátha kiábrándulsz belőlük... :)

Üdv.

2012. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel. A szexuális beállítottság nem egy kőbevésett szabály, amit egész életed során be fogsz tartani, de ha ráfeszengsz, akkor egészen bizonyos, hogy soha, egyetlen férfiban sem fogod megérezni a szikrát.
2012. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember, aki nem hetero, át esik egy tagadási fázison.

Magadnak kell megoldanod a nagy részét, de más homo/biszexuálisok segíthetnek átesni ezen.

19f (meleg)

2012. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi ezen a fázison minden tinilány átmegy. Majd pár hónap múlva rájönnek, hogy a kutyát nem érdekel, hogy "jaj leszbi/bi vagyok" és abbamarad ez a feltűnési viszketegség aztán és folytatódik tovább az unalmas életük, míg ki nem találnak valami újabb hülyeséget amivel ki tudnak tűnni a tömegből
2012. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is detto ez vagyok de van pasim :)
2012. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is voltak pillanataim, hogy azt hittem leszbi lettem.De aztán mindig rájöttem hogy a fiúk azért...:) . Csak ne gondolkodj rajta sokat hogy "én most az vagyok? Most akkor mi lesz???" mert a végén még bebeszéled magadnak.

17/l

2012. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy leszbikus vagy, a lányok sokkal inkább megnéznek más lányokat, mint pasik pasikat. Szinte minden lány szexinek tud tartani egy másik lányt. Most nem arra gondolok hogy le akar feküdni vele, de a szépségét jobban érzékeli, mint a férfiak egy másik férfi testét. Az hogy nem élvezted a szexuális kapcsolatot valakivel még nem jelent semmit, vannak lányok akiknek nagyobb ráhangoltság kell, jobban el kell lazulniuk, sokan nehezen élveznek el. Én is voltam olyan sráccal akivel egyszerűen nem volt jó, sőtt az első barátommal nagyon sokáig nem tudtam élvezni, pedig szerettem meg minden csak eléggé stresszeltem a dologtól. Akkor voltam 16 éves.
2012. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!