Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az micsoda, hogy az öcsémnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az micsoda, hogy az öcsémnek (17) nem adták oda az óvszert, merthogy 18 év alatt nem adható el?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát gáz tuti 14 nek néz ki akkor ... mi 12 évesen hülyeségből vettünk és kiadták...
2012. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

kérj panaszkönyvet. Koton nincs korhatárhoz kötve.


Én perpill a bunkó eladók miatt mindig a bajt keresem, ha úgyvan hogy "jogos" akkor kérem is a panaszkönyvet :D


18/f

2012. júl. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Amikor 15 voltam nekem sem akarták odaadni.

Mondtam, hogy nincs korhatárhoz kötve, az eladó azt mondta nem érdekli.

Az volt a válaszom rá, hogy ha AIDS-es leszek téged foglak beperelni. Egyből ideadta. :d

2012. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális segédeszközökre vonatkozik ez a korhatár (pl. dildó, sőt síkosító is), az óvszer pedig NEM szexuális segédeszköz, tehát az eladónak még akár egy 6 évesnek is ki kell adnia.
2012. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
panaszkönyvvel fenyegessetek! semmi joga nem volt ehhez...
2012. júl. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szörnyű, miért nem kért meg valakit a boltban, hogy vegye meg neki? Én megvenném :)
2012. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:
100%

Ez gáz!


Óvszert szinte mindenhol odaadnak minden korosztálynak, mert sehol senki sem akarja , hogy a kis hülyék gyereket csináljanak!

2012. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen csak a szexshopban 18as a korhatár a gumi nincs ehez kötve
2012. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!