Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne foglalkozzak vele mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne foglalkozzak vele mert nem az én dolgom? Vagy elmondjam az öcsémnek? Szerintetek mit csináljak

Figyelt kérdés

Leakarom buktatni az öcsém barátnőjét, mert rájöttem, hogy megcsalja. Kérnék tippeket erre a problémára!

Megláttam a csajt egy másik sráccal smárolni és kézen fogva mentek be egy lépcsőházba.


2010. dec. 1. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a kapcsolatod az öcséddel. Ha elmondod neki, el fogja hinni neked? Vagy inkább azt fogja hinni, hogy fúrod őket?
2010. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az a csaj volt, jól láttad?

Nehéz ügy - de én inkább szólnék az öcsémnek, mert ha később derül ki, hogy tudtad, szerintem rosszul fog esni neki, hogy csendben nézed, hogy hülyére vegyék.

2010. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, akkor inkább a csajjal beszélj előbb szerintem, hogy az mi volt, és ha megcsalta akkor úgyis lebukik, ha meg nem csalta meg akkor nem buktatja le magát. Tehát öcséddel se veszel össze, a kecske is jól lakott a káposzta is megmarad. Ha meg megcsalta az öcséd tuti biztos szólnék neki. Ha az én öcsém csalnák meg legalábbis tuti.

20F

2010. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod.
2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, egyébként pedig ha ilyen halál nyugodtan sétált be egy másik sráccal a lépcsöházba akkor valószínüleg nem is ö volt.
2010. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondd el az öcsédnek, ha nem utálod őt...
2010. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igenis rá is tartozik, ha biztos vagy benne, hogy a csaj volt mond el neki, a testvéred, légy vele őszinte.
2010. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban amit láttam,De vélhetőleg ő nem látott engem,
2010. dec. 2. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha abszolút, tutira 100%-osan biztos vagy benne, akkor mondd el neki.
2010. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!