Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen típusu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen típusu csajok jönnek be? (főleg belső tulajdonságokra gondolok de lehet külső is )

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok rá hogy a fiúknak milyen csajok jönnek be !! ja és lécci a korotokat is írjátok oda !! :)

2012. júl. 10. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Már számtalan ilyen és ehhez hasonló kérdés volt itt.

Kérlek használd az oldal kereső funkcióját mely nem dísznek van.

2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
bojkottáljuk a kérdést, ne adjunk értelmes választ és megtanulja, hogy kell megkeresni a 10000 ugyanilyen kérdést
2012. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jó alak,szép arc,kedvesség,humor,intelligencia.16/F

De könyörgöm,ezredszerre van ez a kérdés

2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ideál: Szőke 28cm hosszú haj / 167cm magas / 67kg 45 deka / Szép arc / egykezes párnácska cicik / Feszes combi / Kerek segg / 37-es láb / 15>= hüvely Na ilyen vagy ?
2012. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
okos, értelmes, nem felszínes, csöndes, vidám, mosolygós. 100x-szorra MA
2012. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Külsőre legyen szép... (ha nem ismerem)

Lehetőleg legyen kedves, barátságos nem árt ha okos. Ne pláza cica legyen.

2012. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mehettek a francba első válaszadók !! nem kell válaszolni ha nem akartok /tudtok értelmesen elhiszem hogy egy csomóan kérdezik de most mit kell beszólni ? a többieknek köszi :)
2012. júl. 10. 18:49
 8/21 A kérdező kommentje:
ja és 2. megtudom keresni a "10000ugyanilyen kérdést" anélkül is hogy beszólogatsz !! ja és bocs de ahogy nézelődtem "10000" olyan kérdést találtam hogy " x éves fiú vagyok ilyen és ilyen az alakom szerintetek bejön a csajoknak ? " úgyhogy oktass akit akarsz de rólam pattanj le de gyorsan !
2012. júl. 10. 18:54
 9/21 anonim ***** válasza:

Legyen őszinte, fogadjon el olyannak amilyen vagyok és ne akarjon megváltoztatni.

Külsőre nincs nagy elvárásom, csak ne legyen nemtörődömségből elhízva és legyen ápolt.

2012. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ez komoly utolsó válaszoló ? ilyet se nagyon hallottam még hogy ez legyen a fontos egy pasinak :)
2012. júl. 10. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!