Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú hungarista, skinhead?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés áll fent, hogy a kérdező egy valódi bőrfejű skinhead, vagy csak egy nemzeti érzelmű fiatalember, akinek a külsőjén nem észrevehetőek a politikai/kulturális nézetei.
2012. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
18:20 én nemzeti érzelműnek vallom magam úgy is öltözöm de az az igazság hogy csak a skinhead lányokat vonzom tőlük meg undorodom és a skin haverjaimnak is csak skin haverjai vannak ezért gondolkodom hogy inkább hagyom a hungarista öltözködést mert ismerek pár nemzeti érzelmű srácot akiknek casual stílusa van és mindnek nagyon szép barátnője van pedig jóval csúnyábbak nálam
2012. júl. 18. 23:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
aha,az olyan szexi...:$:P
2012. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön :)
2012. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Azért oltogatnak téged mert a szűk látókörű családjuk ezt nevelte beléjük,és persze mi skinhead-ek általánosítunk...hogy is van ez?Ki is a szűk látókörű?!

lehet lepontozni köszönöm.

2012. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Egy Skinhead is feltud öltözni elegáns, márkás ruhákba.

lonsdale, everlast, boss, lacoste, fred perry, különböző harringtonok.

2012. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
63%
Én nem vagyok se skinhead, se hungarista. És átlagban nekem inkább a skinheadek jönnek be. Sztem a stílusb is jó meg ugy az egész. Tehát nekem momentál bejön, de ahány ember annyi izlés.:D
2012. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
A skineknél nincs is jobb <3
2014. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!