Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már KOS-férfival párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már KOS-férfival párkapcsolatok, dolgotok? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, csak kíváncsi vagyok ki mit tapasztalt a kos pasikról.


Érdekelne, hogy milyenek egy kapcsolatban.


2012. júl. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az, kedvesem?
2012. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hihihiiiiii! Lehet!


KOs férfi is írhat, hogy milyen ő, amikor szerelmes, amikor udvarol, milyen egy kapcsolatban saját belátása szerint.

2012. júl. 18. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó;


azért ez nem így van! Van hasonló vonása az azonos csillagjegyű embereknek!

2012. júl. 18. 18:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már ilyenek, na! :)
2012. júl. 18. 18:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok, de csaj és még csak 14 éves.:D
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem volt,csak játszadozott,és ha velem volt kiakart sajátítani,ha egy férfi a közelembe volt akkor tudatta jelekkel az illetővel,hogy én az övé vagyok,előtte csókolt meg stb.Én sose kezdenék kos férfival.
2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19:17- Végre egy értelmes válasz. Én is ezt tapasztaltam.
2012. júl. 18. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:

b+ te most komolyan azért nem jönnél össze egy fiúval, mert a csillagjegye kos? ez szerinted számít valamit? nem gondolhgatod te sem komolyan. és ha andizol egy fiúval akkor ez hoghy van?

-és mikor születtél?

-1992 március 29.

-jaj te kos vagy. bocsi de kos fiúkkal nem foglalkozom. na szia.

csak kérlek hogy ne találkozzunk.


egy kos fiú

2012. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy!!!


Nem érdekel, hogy mi a csillagjegye. Tegnap olvastam egy oldalon erről, hogy adott csillagjegyű embereknek vannak közös vonásai. Erre vagyok kíváncsi, hogy igaz-e?


Nem ítélek ezek alapján.


Én pl bak vagyok, aki köztudottan, csendes, konzervatív, néha rideg. És bizony ez a legtöbb bakra valóban igaz.

2012. júl. 19. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!