Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen milyen szövegg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen milyen szöveggel menjek oda a lányhoz?

Figyelt kérdés
A szokásos troll válaszoktól kíméljetek meg, köszönöm
2012. júl. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogalmad sincs, hogy mit akarsz mondani neki, akkor miért akarsz odamenni hozzá?
2012. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van valami jó indokod amiért szólni szeretnél neki akkor jön magától. Egyébként valamit találj ki, ha nem mered toljál be valami bátorítót pl. egy-két stampó pálinkát.
2012. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amíg ilyen hülyeségeken agyalsz és nem tudsz spontán és laza lenni addig oda ne menj, mert úgy besülsz mint az állat.

látja majd rajtad, hogy egy előre begyakorolt szöveged van és ez annyira kell mint mókusnak az erdőtűz. Keltsd fel az érdeklődését. Nézz a szemébe és ha "úgy" néz rád vissza, akkor mehetsz, de ne a himnuszt kezd el szavalni, mert épp azt tudod betéve.

2012. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd ezt: Heló cica. Bekéne Antal vagyok. De neked csak Bekéne Tóni XDDDDDDDDD am szerintem tuti csávó vagy. Bízz magadban és a kisugárzásodban. sokszor felesleges a szöveg ;) Ha elhiszed magadról h jó csávó vagy és úgy mész oda duma nélkül is megszerzed csak hidd el hogy meg tudod csinálni ;)
2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
eddig a legviccesebb szöveg amit hallottam mikor a barátnőmet kerestem a szórakozóhelyen, leállított egy srác hogy szia engem keresel? :DD aztán tovább mentem de a szöveg azért jó volt :D
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!