Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk lányt hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányt hogy lehetne elcsábítani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

hat attol is fugg hogy hosszutavra tervezel azzal a lannyal vagy csak egy buliba akarod eppen felszedni egy ejszakara.


ha az utubira gondolsz akkor egyszerubb helyzetbe vagy, mert veszel neki par piat meg kedeveskedsz neki meg ha memutatod hogy magabiztos vagy akkor mar el lehet csabitani egy lanyt, fontos hogy te kezdemenyezz mert ha nem akkor azt hiszi majd hogy valami bene gyerekvagy de ha magabiztosan kezdemnyezel akkor azt fogja gondolni hogy az elet mas teruletein is ilyen magabiztos vagy meg ilyenek, de azert ne vidd tulzasba. hat ha meg jarni akasz valakivel abba n em tudok segiteni

2012. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utóbbi, erre már gondoltam én is, csak bunkóság kicsit :/ valami más esetleg?
2012. júl. 18. 20:14
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint h leitatom
2012. júl. 18. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy pillanatig reménykedtem benne, hogy "normális" vagy kedves kérdező(bár a mai világban már az utóbbi a normálisabb...) de tévedtem...

De hogy a kérdésedre is választ adjak:

Hát egy félénkebb lányt is ugyan úgy kell nagyjából...csak őt valószínűleg könnyebb, mivel félénk lévén könnyen lehetsz a domináns fél...Bár ha kicsit normálisabb a csaj, nem adja be olyan könnyen a derekát...Lehet épp azért félénk, mert az " egy éjszakás kalandot kereső" fiúkat elégelte már meg és olyat keres, aki komolyabb ennél valamivel...

Persze a környezet is függ ettől..mert ha diszkóban láttad azt a lányt, vagy ott akarsz felszedni egy ilyet, akkor lehet csak nem tud táncolni/feszélyezett valami miatt...



Egy éjszakás kalandokra szerintem a nagyszájú/feloldott lányokat könnyebben fel tudnád szedni...ők bátrabbak, merészebbek..bevállalósabbak ha úgy tetszik...persze itt is vannak kivételek, mint mindenhol:)


16/L

2012. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!