Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek rá egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy csajt, hogy rám írjon chet-en?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 21:20
 1/10 AvernusTriad ***** válasza:
Írd neki: "Írj rám és meglepődök, jó?"
2012. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Irj rà te.
2012. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
LoL :) Tudtam, hogy ilyen komik lesznek .. Nem szokásom rá írni senkire .. ;)
2012. júl. 18. 21:24
 4/10 omba ***** válasza:

Hát erre miféle értelmes választ vársz?

Gondolj rá erősen!

Nem szokásod ráírni senkire, - hát akkor mi a baj.

Hátha neki sem!

2012. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én amikor még suli volt egy osztálytársam lány nem ért a gépekhez és nincsen bátyja se és mondta a barátnőinek,hogy lassú a gépe oda mentem hozá mondtam neki,hogy facebook-on a szép lányoknak a gépük vírussal terjed amitől lelassúl a gép és ha kell segítség írj rám. És rámírt xD

De ,hogy ne legyen off mond neki pl ,hogy nem értesz a facebookhoz és csak visszaírni tudsz mert nem tudod,hogyan kell chatben írni az emberekre. De te ismered a csajt te tudod mit vesz bóknak és mit nem.

2012. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B.zdmeg ki nem szarj le hogy neked mi a szokásod? Ha beszélni akarsz vele vedd a fáradtságot és írj neki ne pedig tőle várd már el...
2012. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÍRJ RÁ.
2012. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem akarlak megbánatni,de tényleg komolyan mondom,hogy ő magától úgysem fog rádírni....ÍRJ RÁ te,biztosan válaszol és ha kedves leszel,illedelmes,figyelmes és vicces,legközelebb majd ő ír rád :)
2012. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várod hogy beléd essen erre nem teszel semmit mert nem szokásod ráírni senkire? -.-" akkor meg is érdemled!
2012. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kb. úgy vedd rá a csajt mint magadat :D

ha te se írsz rá ne várd el hogy majd ő rád ír.

2012. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!