Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Közvéleménykutatás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Közvéleménykutatás. Milyen színü szemü pasik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a világos szem gyengébb immunrendszert sejtet, ezért sok csaj szereti a sötétebb szemű pasikat pl. barna szeműeket. Viszont akárhogyis nézzük az élénk kék vagy zöld szem feltűnőbb.

Milyen szemszín tetszik nektek? Miért? Mennyire előnyös ha élénk kék vagy zöld szeme van? Mennyire fontos a szem színe?


2012. júl. 19. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sárga
2012. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig barnaszemű pasijaim voltak, de nem tudatosan. Nekem teljesen mindegy:)

18L

2012. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem nem fontos...de imádom a barna szemű srácokat...olyan szép...és melegség árad belőle <3 de bármi jöhet 15/L
2012. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem is teljesen mindegy, de ha mar igy kerdezted, akkor zold:)
2012. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fekete (vagy nagyon sötét barna) barna, mogyoróbarna, zöld, sötétkék, világoskék, szürke.

Nekem abszolút nem számít a szem, bár azt nem bánom, ha lát vele. :)

2012. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a kék szemű srácokat. *.* De természetesen nem ez alapján választok párt magamnak. :)
2012. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Zöld és kék :))
2012. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos, de tetszik a kék és a barna szem :)
2012. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Imádom a kék szemeket :) De én sem ez alapján választok párt. Jobban belegondolva, nem is nagyon volt még kék szemű barátom...

25/N

2012. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálam a barna szeműek a nyerők.
2012. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!