Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye hosszabb távú kapcsolatra egy biològia szakos közép iskolai pasi tanárnak (én vagyok) és egy közgazdaságit végzett banki gyakornok lánynak ha bejönnek egymásnak?

Figyelt kérdés
Vagy eltero erdeklodesi kor miatt szakitas lesz a vege?
2012. júl. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen, tanár létedre ennél lehetnél okosabb is.
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond, magas az intelligencia szintem is. De szeretnem tudni, hogy masok errol hogyan velekednek.
2012. júl. 19. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó, tehát magas az intelligencia szinted, ami ugye abban segít, hogy logikai feladatokat ügyesen tudj megoldani. Csakhogy ez pont nem logikai feladat. Ha tetszik egy lány akkor ne azt nézd, hogy mivel foglalkozik. Vagy te úgy gondolod, hogy biológus csak biológussal házasodhat?
2012. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Egy kapcsolat sok mindenen múlik. Meg kell próbálni és kiderül.
2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!