Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanárnő vagyok egy közép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárnő vagyok egy közép iskolában és vonzódást érzek egy diákom iránt. Ez normális? Más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
Próbálom leplezni, de nagyon nehéz. Kényszert érzek rá, hogy feleltessem, hogy legalább ilyen módon szóba elegyedhessek vele feltűnés nélkül. Valószínűleg már neki is feltűnt, hogy nem közömbös számomra és próbál közeledni felém. Órák után feltesz egy kérdést, próbál ismerkedni és feltűnően odafigyel az óráimon. Egyelőre próbálok távolságtartóan viselkedni, de nem egyszerű és nem csak a munkámat, de a családomat is elveszíthetem emiatt. Mit tegyek?
2010. nov. 15. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
volt tanárnőmnek jelenleg a volt középiskolás diákja a férje
2010. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

esetleg sexpartnernek jó lesz a fiú :-)


csak kine derüljön

2010. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Vigyázz, nehogy rólad is film készüljön, mint arról az amerikai tanárnőről!

Komolyra fordítva: bírd ki valahogyan, amíg már nem lesz a tanítványod! Nem akarhatsz ennyire rosszat sem magadnak, sem neki!

2010. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem javaslom!

Lehet a fiú csak jobb jegy érdekében akar tőled valamit!

Amúgy is ebből csak rossz sülhet ki.

Ha kiderül (az ilyen esetek pedig ki szoktak), akkor elveszíted a munkád, a családod és sok ember szemében egy 0 leszel.

A diákok kibeszélnek a hátad mögött, és gondolod, hogy valaki alkalmazna egy ilyen tanárt? Kétlem.


Nem éri meg, hidd el...

2010. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

B.ki, nekem miért nem volt ilyen szerencsém soha! P.csába!!! :D))

Elég meleg pite, az biztos! 100-szor többet veszíthetsz vele, mint amennyit nyernél.

Én ffi. léttemre nem mennék bele, főleg családosan... Vagy csak qva óvatosan. Mondjuk én atom paranoiás vagyok, de ez igen jó táptalaja egy izmos zsarolásnak.

2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor jó a nyugdíj :P
2010. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Basszus....nem tűnt fel kedves válaszolók, hogy a kérdés kamu?:) Szerintem inkább a diák lehetett, aki kiírta...

Vagy hát elég szomorú, ha egy tanár a középiskola szót külön írja. :S

2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, egyértelműen kamu - a diák képzelődése
2010. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Cirmos kandúr ***** válasza:
Hehe, ez fake:)
2010. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, nekem is az első mondat olvasásakor ez ugrott be, hogy nincs azt a tanár aki a középiskolát külön írja!

Balek!

:)

2010. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!