Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? A párom belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? A párom belém élvezett

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja megszakításos módszerrel védekezünk a párommal és július 1-én belém élvezett,most 17én kellett volna megjönnie a menszeszemnek de még semmi. Tesztet még nem csináltam,gondoltam várok holnapig,semmi terhességre utaló jelem nincs,nem vagyok rosszul..stb. szerintetek?
2012. júl. 19. 14:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet... teszteld....
2012. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy nincs jele,lehetsz terhes!Tesztelj!
2012. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

ÁÁÁ A megszakítáos módszer NEM VÉDEKEZÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igen terhes lehetsz, Gratulálok a gyerekhez.

2012. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha holnapig nem jön meg,reggel első dolgom lesz a teszt,de már nagyon kíváncsi vagyok!
2012. júl. 19. 14:38
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Beléd élvezett és annyi eszed se volt, hogy elmenj nőgyógyászhoz felíratni egy esemény utánit? :D:D:D:D:D

Gratulálok IQ harcos....XDXDXD

Majd mondd el mi lesz a gyerek neve! :D:D:D

2012. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban elvetetni a gyereket!!24éves vagyok nem 15!!!!!!!!
2012. júl. 19. 14:39
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Már másfél hónapja megszakításos módszerrel védekezünk"


Van itt egy kis ellentmondás: hogyan védekezhetsz megszakítással miközben a megszakítás nem védekezés? Csak azt hitted hogy védekeztetek. Most aztán kezdhetitek berendezni a gyerekszobát. Ja hogy nem akartatok gyereket? A spermiumokat ez nem szokta érdekelni...

2012. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jó ha ennyire szúrja a szemeteket,akkor megszakításos módszerrel szexeltünk!
2012. júl. 19. 14:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér az életetekbe a gyerek akkor nem baj. De igen nagyon nagy eséllyel vagy terhes!
2012. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a megszakításos módszer tényleg nem védekezés, illetve abszolút nem biztonságos..

Nagyjából 60-70% esélyed van hogy teherbe estél, függően attól hogy épp volt e érett petesejted.

rengeteg biztonságos módszer létezik fogamzásgátló tabletta, pesszárium, nem igazán éri meg megkockáztatni a teherbeesést.

Ha szükséged van rá tudok ajánlani egy jó nőgyógyászt, mert ugye a teszt nem mutat ki mindent, barátnőm is 4 negatív teszttel várta a babát :)

2012. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!