Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb? Ha összetörték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Ha összetörték valaki szívét, az a rosszabb, vagy ha valaki még 30 évesen se volt szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30 évesen nem tapasztalni szeremet szörnyű lehet, úgyhogy az
2012. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt jó amíg nem tapasztaltam szerelmet, mert örülni tudtam más dolgoknak is. Úgy tűnik ez jobb dolog.
2012. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább összetörve, mint a szerelmet nem ismerve 30 évesen!!
2012. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog mint,hogy csak akkor tudsz rászokni a cigire ha rágyújtottál már. Gondolom az előző válaszolók már tapasztalták.Én például nem szívtam el egy szálat se és nem tudom miért hiányzik egyeseknek annyira, de megvagyok nélküle. Az is lehet az az ember csodálkozik mindenki máson,hogy kínozzák magukat ezzel az érzéssel.
2012. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sokan azt mondják, hogy nem lehet szerelem nélkül élni.. Vagy legalább egyszer szerelmesnek kell lenni az életben.. Én még nem voltam szerelmes, de már szeretném tudni, hogy milyen.. Csak ijesztőnek is tűnik, mert olyan sok embernek összetörték már a szívét.. Valaki elég erős, hogy tovább lépjen, de én nem tudom, hogy képes lennék-e rá.. Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! ^^
2012. júl. 22. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül az élet nem ér sokat, egyszer mindenképpen legyél az szerintem!
2012. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!