Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy férfi egyszerre két nőbe szerelmes? Mindkettőhöz ugyanúgy ragaszkodik, nem tud és rosszabb esetben nem is akar kettőjük közül választani?

Figyelt kérdés

Vagy hogy a feleségébe már nem is szerelmes, de mégis ugyanúgy ragszkodik hozzá, mint a szeretőjéhez, akit viszont szerelemmel szeret?

Én ezt nőként egyszerűen nem tudom megérteni.Ha igazán szerelemes vagyok,rá sem tudok nézni másra ,nem hogy képes lennék megcsalni.

Tudom,hogy velünk,nőkkel is megesik, most is olvastam itt egy kérdést,amiben a nő szeretett két pasit.

Mi a véleményetek erről? Van valakinek tapasztalata?


2008. okt. 11. 10:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem te írtál vmelyik nap, h 2éve együtt vagytok és nem akar téged választani véglegesen?
2008. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Szerintem az kizárt,hogy valaki egyszerre 2 emberbe legyen szerelmes.Akár férfi,akár nő.

Te melyik oldalon állsz?Feleség,vagy a szerető vagy?

Szerintem ez ott kezdődik,hogy akkor kacsintgat ki az egyik fél a házasságból,amikor nem működnek jól a dolgok.Ellaposodot a kapcsolat,sokat veszekszenek,terhesség(ez nagyon undorító a férfi részéről,nagyon elítélem)vagy a sok problémán nem tudnak úrrá lenni,nem beszélik meg és ez felemészti őket,vagy egyszerűen kihűlnek az érzelmek..stb..ezer oka lehet.De az,ha a férfi szeretőt tart,nem jelenti azt feltétlen,hogy nem szereti már a feleségét.A legtöbb esetben,ha a feleség rájön,és választás elé állítja a férfit,akkor az a neje,a családja mellett marad.Van,hogy így sikerül rendezni az eddig tisztázatlan dolgokat is.Rájön a férfi mit veszíthet,és kétségbe esik.Ez a gyakoribb.Hát a szerető szerepe szerintem nagyon megalázó,és sokat lehet szenvedni benne.

Egyrészt,amikor kiderül a külvilág felé,nagyon elítélik a nőt érte.Pedig a férfit ugyanúgy el kellene,de mégsem ez az általános.Szerintem előfordulhat az,hogy két elkötelezett ember egymásba szeret,de egy idő után azért el tudják dönteni,hogy egymással szeretnének közös jövőt,vagy külön.A férfiaknak nagyon kényelmes szeretőt tartani amíg van olyan nő aki erre alkalmas,és van aki ezt eltűrje tőlük,vagy amíg ki nem derül a dolog.

Nagyon meg kell ezt gondolni,mert ha már akár egyik,vagy mindkét kapcsolatban gyerekek is vannak,akkor felelősek vagytok értük.De szerintem a legjobb egy ilyen problémás kapcsolatból kilépni.Az már más,ha valaki elvált,a szabad akaratából döntött így,és utána kapcsolatba kezd,az úgy tiszta.De senki nem lehet boldog egy másik ember boldogtalansága árán.Főleg nem játszhat gyerekek sorsával.

Az,hogy már úgyis tönkre ment a házasságom,el akartam már hagyni,ez csak szokásos szerető kábító duma.

2008. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Szerintem egyszerre két emberebe nem lehet szerelmes lenni. Az én párom is belém volt szerelmes de 2év után hagyta ott az élettársát. Nem azért mert belé is szerelmes volt, hanem a gyerek miatt. A fia miatt örlődött sokat. Úgy érezte önző lenne ha a saját boldogsága miatt elhagyná a fiát. A másik, hogy köztünk van 15 év. én vagyok 25 ő 40. 4éve vagyunk együtt (már a felesége vagyok) de nagyon sokszor mondta míg az élettársával élt, hogy nem biztos bennem. Konkrétan az volt a baja, hogy én ugye fiatal vagyok ő meg már nem annyira. Azt gondolta, hogy majd rájövök, hogy nekem nem ő kell, és inkább összeszedek magamnak egy korban hozzám illő fiatalabb pasit, őt meg dobom. És akkor két szék között a földre esne, mert tök feleslegesen hagyta volna el a fiát. És ugye ott volt a biztos pont, mert ők már együtt voltak 7éve család meg minden. Nagyon sokat számít szerintem mindenkinek, a biztos pont, lehet, hogy a Te párod is ezért nem lép.
2008. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Nem lehet 2 emberbe szerelmes. Ragaszkodni ragaszkodhat... ez úgy dönthető el, ha váasztás elé kerül. Akkor majd ki fog derülni, hogy ténylegesen melyikbe szerelmes.


Amúgy, ha gyerek is van, akkor nem kérdés: maradjon a gyerek és az anyja mellett!

2008. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
ha rossz a kapcsolatuk, miért kéne a felesége mellett maradnia??? A gyereknek sem jó, ha vitában nő fel.
2008. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen ,én vagyok az, akartam is neked privit írni,de állítólag nem létezik az e-mail címed, a mailer daemon küldött vissza egy üzenetet.Ha tudsz tenni valamit,azt megköszönném, kérdeznék egy-két dolgot :)

2. válaszoló: Én vagyok a szerető... valóban megalázó és ha az eszemre hallgatok,kilépek ebből a kapcsolatból,csak sajnos képtelen vagyok az eszemre hallgatni ,így még inkább várok. Nem gondolom azt, hogy a feleségébe is szerelmes, csak nagyon szereti és ragaszkodik hozzá,többek közt a gyerekek miatt. Viszont én is úgy gondolom,hogy házastársak között nem elég egy olyan szeretet,amibe azért belefér a megcsalás.Tehát ha férfi csak ennyire szereti a feleségét,hogy képes megcsalni,akkor nem is szereti igazán.Így meg minek maradjanak együtt? A gyerekeknek se jó,a feleségnek se,ha folyton becsapják és a férjnek se,ha közben másról álmodozik.

2008. okt. 11. 13:30
 7/41 anonim ***** válasza:
első vagyok, ez érdekes, h nem létezik, mert még ma is kaptam e-maileket és nem tudok arról, hogy megszűnt volna. de ha te beállítod magadnak, h tudjak küldeni akkor írok én neked, de nem szívesen írnám ki az e-mail címem.
2008. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok rá az el példa hogy létezik ilyen...Nagyon is! Csak én nő vagyok és 2 férfibe szerelmes és ebbe az ember lassan belebolondul. Hiába mondják,hogy próbáljak meg mérlegelni nem tudok vagy nem is tudom hogy lehet e. Ebből e két emberből kellene egyet faragni...
2008. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
64%
Elképzelhető, hogy beléd szerelmes! A feleség viszont a biztonságot adja neki. A férfiak (általában) gyávák, nem merik, vagy különböző okok miatt nem akarják felvállalni a "szeretőt". Nekik ugyanis így kényelmes... Én is nő vagyok. Itt hagynék mindent érte, de esze ágában sincs elhagyni a feleségét.
2008. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Beállítottam,akkor írnál nekem? Remélem így lehet, hogy csak a saját kérdésemhez kommentelek ...


Utolsó válaszoló, szóval akkor te is ebben a helyzetben vagy? Mit mond a "párod",miért nem hagyja ott a feleségét?

2008. okt. 11. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!